Grono pedagogiczne

 

 

Nie ma na świecie osoby, która doszła do czegoś zupełnie sama.
Można osiągnąć swój cel, tylko z pomocą innych ludzi.
                                      

                                                                                  George Shinn

 

 

 

WYKAZ KADRY PEDAGOGICZNEJ 
ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLAS I-VII
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Jolanta Wiśniewska – dyrektor szkoły
Katarzyna Grabowska
– wicedyrektor
Anna Majchrzak –
wicedyrektor
Teresa Raczkowska - wicedyrektor


Nauczany przedmiot/ Rodzaj prowadzonych zajęć

 Imię i nazwisko nauczyciela

 Wychowawstwo

Pedagog

Monika Gatz

Katarzyna Grabowska

 

Wychowanie przedszkolne

 Anna Cheba

Oddział
przedszkolny

Edukacja  wczesnoszkolna/
   Kształcenie zintegrowane

Agata Andrzejczak

I a

Anna Witczak I b
Marzanna Wróblewska I c

Alicja Skrzypińska

I d

Anna Staszyńska

I e

Elżbieta Musznicka

II a

Renata Bugiel

II b

Marlena Górecka

III a

Katarzyna Miszta

III b

Anna Pluto - Prondzińska

III c

Wioletta Knapa - Przedborska

III d

Monika Muszyńska

III e

Magdalena Wilkowska

III f

Joanna Puć

III g

Język polski

Hubert Gendig

 VII c

Dorota Jankowska

 VI a

Magdalena Giczewska

 VI b

Małgorzata Kuśmierczyk

 VII a

Agnieszka Kwiatkowska IV b
Justyna Suruło IV c

Historia / Historia i społeczeństwo

Magdalena Szumiło

Piotr Mrzygłód  
Jolanta Wiśniewska  
Elżbieta  Gawrońska urlop zdrowotny

Język niemiecki

Małgorzata Jutrzenka
- Repetowicz

 VI e

Język angielski

Monika Ostrowska

Karolina Kromp

VII d

Marek Ocha

Barbara Zajączkowska - Ocha

 
Agnieszka Kołodziejska - Lica IV d

Anita Jakubowska

VI d 

Anna Łukasik

 
Aneta Mialik IV f

Matematyka

Joanna Schulz 

 VII b

Anna Perszko

 V b

Justyna Rogalińska

 IV e

Janusz Rodziewicz  
Anna Tomaszewska urlop zdrowotny

 Przyroda

Irena Korczyńska

V c
Barbara Duszyńska Vd
Biologia

Anna Majchrzak

Geografia

Barbara Duszyńska

 
Irena Korczyńska  
Chemia Ewa Kuszlewicz  
Fizyka Elżbieta Grzelak  
Plastyka Wioletta Małachowska  

Muzyka

Krzysztof Plebanek

Karolina Krawiec  
Ewa Chowaniec urlop zdrowotny

  

Technika

Wioletta Małachowska

VII e 

Leszek Kwiatkowski  

Informatyka / Zajęcia komuterowe

Leszek Kwiatkowski

Dawid Maliczewski

 

Jacek Stańczyk

 

Renata Bugiel

 

Anna Staszyńska

 

    

        Wychowanie fizyczne

Bartosz Dziubałtowski

Izabela Zdanowicz

VI c 
Karolina Rolbiecka  

Mariola Szeremeta

Piotr Maksyśko

            
Józefa Zawadzka V a

Małgorzata Kasprowicz

IV a 

Paulina Stasiak urlop bezpłatny
Paweł Rogaliński urlop bezpłatny

Nauczyciel tańca

Elżbieta Zięciak

Wychowanie do życia w rodzinie Justyna Rogalińska  
Joanna Grużlewska  
Etyka Justyna Suruło  

Religia

s. Marlena Rakoczy

s. Michalina Gierlach

Anna Lewandowska

        Nauczyciele biblioteki

Halina Hołowienko

Magdalena Szymańska

Elżbieta Zonia Zajelska urlop zdrowotny

         Nauczyciele świetlicy

Emilia Chałubińka

Marzena Daglis

 

Bogumiła Dożynkiewicz

Weronika Wilkowska  

Małgorzata Romańczuk

Monika Formella