Rekrutacja 2019/2020 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Spotkanie wolontariuszy z najmłodszymi

Spotkanie wolontariuszy z najmłodszymi

         W grudniu wolontariusze naszej szkoły odwiedzili młodsze dzieci w żłobku
i przedszkolu. Przygotowaliśmy dla nich pokaz muzyczno-taneczny oraz zajęcia artystyczne. Wolontariusze przedstawili szereg piosenek o tematyce świątecznej, podczas których dzieci chętnie się dołączały, tańcząc i śpiewając razem z nami. Podczas zajęć plastycznych pomagaliśmy maluchom dekorować papierowe bombki, którymi później oklejaliśmy również papierową choinkę.

         Wszystkim udzieliła się świąteczna atmosfera, którą dopełnił padający za oknem śnieg :)

Wesołych Świąt :)

prze006

prze005

prze003

prze004

prze010

prze007

0
0
0
s2sdefault