Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Wznowienie zajęć opiekuńczo - wychowawczych

Drodzy Rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I-III!

Uprzejmie informuję, że od dnia 25.05.2020r. planowane jest wznowienie zajęć opiekuńczo- wychowawczych dla  dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas I-III w Szkole Podstawowej   nr 3 im. J. Korczaka w Słupsku.

• W celu przygotowania się do uruchomienia zajęć dla dzieci młodszych zwracam się  do zainteresowanych Rodziców z prośbą o wypełnienie deklaracji o chęci posłania dziecka  do szkoły
      i przesłania jej drogą elektroniczną (skan deklaracji) na adres placówki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
      w terminie do 21.05.2020 do godziny 13:00  (wzór deklaracji znajduje się poniżej – załącznik nr 3).
    • Rodzice, którzy nie zadeklarują przyjścia dziecka do szkoły do 21.05.2020r., będą mogli to zrobić
      w przypadku wolnych miejsc w terminie późniejszym, po uzgodnieniu z dyrektorem szkoły.
  • Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w oddziale przedszkolnym będą realizowane tylko
    w godzinach od 8oo 13oo.
  • Godziny zajęć opiekuńczo - wychowawczych w klasach I – III zostaną ustalone po otrzymaniu deklaracji od rodziców.
  • Jednocześnie informuję wszystkich rodziców, że realizacja podstawy programowej będzie odbywała się nadal w formie zdalnej na dotychczasowych zasadach ustalonych w danej klasie.

Proszę również o zapoznanie się z ustalonymi Procedurami Bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej  nr 3 im. J. Korczaka w Słupsku, w związku z wystąpieniem COVID – 19, a także
o wydrukowanie, wypełnienie i dostarczenie do szkoły załącznika nr 1 i załącznika nr 2,
w pierwszym dniu pobytu dziecka w szkole.

Jednocześnie informuję, że złożenie przez Państwa deklaracji w sytuacji pandemii koronawirusa nie jest równoznaczne z przyjęciem dziecka, gdyż zgodnie z zaleceniem GIS dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc (w salach lekcyjnych 12 uczniów + 1 nauczyciel) stąd przyjęte kryteria pierwszeństwa oraz kryteria dodatkowe (zawarte w deklaracji – załącznik nr 3) przyjęcia dziecka na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

Lista zakwalifikowanych  dzieci zostanie zamieszczona na szkolnej stronie internetowej w dniu 22.05.2020r. do godziny 11.00.

W tym dniu otrzymacie również Państwo poprzez e-dziennik najważniejsze informacje na temat funkcjonowania szkoły  od 25 maja 2020r. Rodzice dzieci z oddziału przedszkolnego informacje te otrzymają   za pośrednictwem wychowawcy Pani Weroniki Wilkowskiej.

Bardzo proszę o przemyślane decyzje, bo zdrowie i bezpieczeństwo dzieci są dla nas wszystkich najwyższym priorytetem.

Jolanta  Wiśniewska
Załączniki:

• Procedury bezpieczeństwa na terenie szkoły w okresie pandemii COVID-19W więcej

• Załącznik nr 1 OŚWIADCZENIE RODZICA O BRAKU KONTAKTU Z OSOBĄ
    ZARAŻONĄ COVID- 19 więcej

• Załącznik nr 2 OŚWIADCZENIE RODZICA - ZAPOZNANIE Z PROCEDURAMI BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCYMI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 IM. J. KORCZAKA
    W SŁUPSKU więcej

• Załącznik nr 3 DEKLARACJA RODZICA O PRZYJĘCIE DZIECKA NA ZAJĘCIA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE W OKRESIE OBOWIĄZYWANIA ZMIENIONYCH WARUNKÓW PRACY SZKOŁY więcej