Rekrutacja 2019/2020 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

SZKOLNE OBCHODY DNIA ŚW. PATRYKA I PIERWSZEGO DNIA WIOSNY

SZKOLNE OBCHODY DNIA ŚW. PATRYKA I PIERWSZEGO DNIA WIOSNY 

- 22 MARCA 2019

W ramach obchodów powyższych świąt w pionie klas IV-VIII nauczyciele języka angielskiego ogłosili konkurs na wiosenny kapelusz lub wianek dla dziewcząt oraz kapelusz lub cylinder Leprikona dla chłopców. Ponadto 22 marca 2019r. uczniowie ubrali się na zielono, wpięli trójlistną koniczynkę,  kosztowali zielone galaretki i muffinki sprzedawane przez Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło PCK oraz podziwiali wystawę projektów dotyczących postaci Św. Patryka i symboli Irlandii, która ozdobiła szkolne korytarze. W ramach TEEN VOICES IN GREEN mogliśmy podziwiać talenty wokalne i taneczne naszych uczniów. Jury nagrodziło występy wokalne Hanny Dąbrowskiej, Nikoli Śnieguli i Amelii Knut, Nagrodę Grand Prix i puchar przyznano Kai Wismont. Impreza była bardzo udana. Przywitaliśmy wiosnę w świetnym nastroju.

017voices

006voices

004voices

001voices

011voices

013voices

0
0
0
s2sdefault