Rekrutacja 2019/2020 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Mistrz Nawigacji

W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie klas VIII uczestniczyli w cyklu zajęć o tematyce morskiej.
W grudniu i styczniu wzięli udział w warsztatach "Interdyscyplinarne zabawy nawigacyjne na mapie morskiej", na których uczyli się określać pozycję na mapie oraz wyznaczać kurs. W lutym
i marcu wykazali się wiedzą  teoretyczną i praktyczną w dwóch etapach IV Pomorskiego Konkursu
o Tytuł Mistrza Nawigacji. W maju uczestniczyli w V Słupskiej Konferencji Marynistycznej Ligi Morskiej i Rzecznej, w czasie której dwóch finalistów Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji: Mateusz Stankiewicz z kl. VIII b oraz Kacper Strzałka z kl. VIII e otrzymało nagrodę w postaci Rejsu Niespodzianki po Zatoce Gdańskiej. Serdecznie dziękujemy organizatorom: p. Iwonie Poźniak oraz p. kmdr. ppor. Dariuszowi Kloskowskiemu za propagowanie wiedzy marynistycznej oraz ceną pomoc w przygotowaniu uczniów do konkursu.

001moeska

0
0
0
s2sdefault