Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października nasza szkoła uczestniczy w  IX Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia organizowanym pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Tego dnia w szkole krążył Patrol Egzaminacyjny, który sprawdzał zarówno wiedzę uczniów jaki
i dorosłych. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogli popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia. Uczniowie klas IV-VIII w trakcie przerw rozwiązywali interaktywne zadania przy użyciu tabletów. W klasach IV rozegrano turniej 1 z 10. Mistrzami okazali się: Julia Spoczyńska, Maciej Ptak oraz Samuel Zaremba.

Gratulujemy wspaniałych wyników!

001tabli

003tabli

004tabli

002tabli

005tabli

006tabli

0
0
0
s2sdefault