Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Zwycięstwo naszej szkoły

Zwycięstwo naszej szkoły

w ogólnopolskim projekcie „OTWARTA FIRMA”

Już kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy nagrodę w ogólnopolskim projekcie „Otwarta firma” za rok 2018. W tym tygodniu Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości przesłała do nas dyplom wraz ze statuetką konkursu oraz bonem podarunkowym do jednej z ogólnopolskich sieci księgarń na kwotę 300 zł.

Projekt ten odbywa się co roku pod patronatem Ministerstwa Rozwoju. Dotychczas we wszystkich edycjach programu uczestniczyło 756 144 uczniów. Tylko w ostatniej edycji wzięło udział 73138 uczniów, 1996 nauczycieli, 589 szkół oraz 1824 firm i instytucji z całej Polski.

Realizacja tego projektu miała na celu przygotowanie ucznia do podejmowania decyzji dotyczącej wyboru przyszłego zawodu. Dla przedsiębiorstw i instytucji była to wspaniała okazja do promocji oraz nawiązania nowych kontaktów w środowisku lokalnym. Dzięki udziałowi w projekcie nasi uczniowie mieli możliwość poznania różnych zawodów, które być może w przyszłości sami wybiorą. Zrealizowaliśmy też jeden z priorytetów MEN.

W tym roku szkolnym również uczestniczymy w tym projekcie.

001firma

002firma

0
0
0
s2sdefault