Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<


Warning: getimagesize(/7sp3slupsk/images/phocagallery/2020/POTEGOWO1/001POTĘGOWO.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /7sp3slupsk/plugins/content/social2s/social2s.php on line 1660

Wyróżnienie w recytacji

Wyróżnienie w recytacji.

Serdecznie gratulujemy Zuzannie Kosiorek z klasy 6f za wyrecytowane Wyróżnienie
w I Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Obcojęzycznej LET IT SNOW, zorganizowanym w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Potęgowie, w dniu 13 grudnia 2019 roku. Zuzia zachwyciła jury i publiczność całokształtem występu, wrażeniem artystycznym, dykcją i adekwatnym rekwizytem, w wierszu ‘God’s Christmas Tree’ autorstwa Elizabeth Gill.

Dziękujemy Łukaszowi Nowikow z klasy 6f za piękne reprezentowanie szkoły w wierszu ‘Christmas Child’ autorstwa Mary E. Caprio.

Życzymy dalszych sukcesów.

001POTĘGOWO

0
0
0
s2sdefault