Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Zwrot podręczników szkolnych

Nauczyciele bibliotekarze Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku uprzejmie informują o następujących zasadach zwrotu podręczników szkolnych:
- podręczniki należy zwrócić w pełnym komplecie, usunąć zapisane ołówkiem notatki, zwrócić uwagę na czystość i estetykę książki (wyprostować pogięte kartki, skleić rozdarcia),
- komplet podręczników należy zapakować do foliowej torby wraz z podpisaną kartą informacyjną (imię i nazwisko ucznia, klasa, numer telefonu rodzica) oraz własnoręcznym podpisem rodzica,
- zwracający podręczniki powinni mieć osłonięte usta i nos oraz rękawiczki,
- odbiór podręczników odbywać się będzie przy głównym wejściu do do budynku szkolnego przez nauczycieli bibliotekarzy,

Przygotowane podręczniki należy dostarczyć do szkoły w następujących terminach:

KLASY I-VII od 15.06.20 r. do 17.06.20.r. w godz.13.00 - 17.30.
KLASY VIII 18.06.20.r. i 19.06.20.r. w godz. 13.00 - 17.30.


Po upływie kwarantanny książek nauczyciele bibliotekarze dokonają oceny stanu technicznego zwróconych podręczników i ich zgodności z złącznikiem do umowy użyczenia podręczników przez szkołę poszczególnym uczniom. W sytuacji stwierdzenia zniszczenia lub zagubienia podręcznika rodzic zobowiązany jest zgodnie z umową do zakupu nowego egzemplarza, o czym zostanie poinformowany telefonicznie lub za pomocą innych narzędzi komunikacji.
W razie wątpliwości lub pytań rodzic może skontaktować się z pracownikami biblioteki za pomocą Librusa  lub wysłać wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

0
0
0
s2sdefault