Rekrutacja 2019/2020 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Lekkoatletyka dla każdego

22 listopada 2017 r. w hali Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy stadionie   650-lecia odbył się event międzyszkolny w ramach programu ,,Lekkoatletyka dla każdego’’ uczniów klas I-III. Dzieci rywalizowały ze sobą w czterech konkurencjach:

- rzut piłką lekarską

- skok w dal z miejsca

- sztafeta wahadłowa

- bieg przez płotki.

Nad dobrą zabawą czuwali trenerzy oraz koordynatorzy programu.

20171122 112105

Szkołę reprezentowali:

Miłosz Berbeć, Mateusz Gałek, Hanna Nowak, Nikola Piotrowska, Szymon Wasielewski, Hanna Worona, Julia Wójtowicz, Filip Wiśniewski, Natasza Staciwa, Jakub Zawistowski, Samuel Zaremba, Jagoda Załupka, Klaudia Jaszewska, Maria Nowakowska, Adama Magiera, Martyna Słomińska, Karina Sałapa, Wiktor Felskowski, Wiktor Tatarczany, Bartek Spławski, Jaśmina Szweda, Natasza Litwin, Franek Zawistowski i Patryk Lica.

Wszyscy uczestnicy zmagań otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz puchar. Gratulujemy!

0
0
0
s2sdefault