SUKCESY SZKOLNE

NASZE SUKCESY

____________

POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY

8 grudnia 2018r. odbył się w Szkole Podstawowej we Włynkówku Mikołajkowy Turniej Szachowy. Wzięło w nim udział 28 najlepszych młodych szachistów z kilkunastu szkół podstawowych słupskiego regionu. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Eryk Skonieczny kl.Vd, Patryk Wyrwa kl. Vd i Wojtek Ernestowicz VIIc. Najlepsi zostali nagrodzeni pucharami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi, a każdy uczestnik turnieju otrzymał nagrodę rzeczową.

Zaszczytne II miejsce w turnieju zdobył Wojtek Ernestowicz.

Gratulujemy uczestnikom!!

003tursza

004tursza

001tursza

002tursza

_________________________

W Szkole Podstawowej nr 1 w Słupsku odbył się I Miejski Konkurs Fotograficzny pn.: "A to Polska właśnie". W konkursie tym, uczeń naszej szkoły Bartosz Giez z klasy VI b zdobył wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

________________________

W piątek 7 grudnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Słupsku odbył się XII  Wojewódzki Konkurs „Śpiewajmy kolędy”.

Naszą szkołę reprezentował zespół DO – RE – MI w składzie:

Sara Bogdanowicz, Zosia Janikowska, Otylia Kwiecień, Julia Luhm, Natasza Litwin, Karolina Miszta, Sebastian Paszkowski, Grześ Zabłocki

W kategorii klas I – III zdobył on I MIEJSCE.

20181207 133717

20181207 143424

______________________________________________

Serdecznie gratulujemy uczennicom klasy 8b – Hannie Łyczko: 3. miejsce
i Joannie Modrzejewskiej: wyróżnienie. W 5. edycji międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego, który odbył się 21 listopada br. w II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku, należało wykazać się znajomością zagadnień kulturoznawczych, geograficznych i politycznych obszaru Wielkiej Brytanii
i Stanów Zjednoczonych.Uczennice wykazały się wybitną znajomością języka angielskiego we wspomnianych aspektach, plasując się na zaszczytnych miejscach i otrzymując listy – zaproszenia do kontynuowania nauki w II LO
w Słupsku.

Życzymy dalszych sukcesów.

003mod

004mod

______________________________________

Serdecznie gratulujemy uczennicy klasy 8b – Joannie Modrzejewskiej.
W międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego, którego finał odbył
się 30 października br. w II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku, należało napisać bajkę lub opowiadanie, rozpoczynające się od słów: ‘Once upon
a time…’ („Pewnego razu…”)

Twórczość Joanny, kreatywność, bogactwo leksykalne oraz poprawność stylistyczna zasłużyły na 1. miejsce.

Życzymy dalszych sukcesów.

001mod

002mod

_____________________________________

Konkurs Literacki „Bo moja wolność to...”

W Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych im. Stanisława Staszica rozstrzygnięto II Międzyszkolny Konkurs Literacki „Bo moja wolność to...” .

W kategorii tekst poetycki nagrody otrzymali:

klasy I-V:

I miejsce: Jakub Dusza

II miejsce: Szymon Wasielewski

III miejsce: Maja Barańska

klasy VII-VIII oraz gimnazja:

I miejsce: Małgorzata Barchanowska

II miejsce: Agata Urbanowicz (Gimnazjum nr 2)

III miejsce: Karolina Jaworska Kategoria: tekst prozatorski:

II miejsce: Karolina Gojżewska

III miejsce: Joanna Modrzejewska

Nasza szkoła otrzymała dyplom za najliczniejszy udział w konkursie. Gratulujemy i dziękujemy naszym młodym poetom!

___________________________

9 października 2018r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Kępice odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Strażackiej i Patriotycznej. Naszą szkołę reprezentował zespół wokalny URWISY, który okazał się bezkonkurencyjny i zdobył I miejsce.

________________________

15 pażdziernika w klubie "KWADRAT" odbyła się patriotyczna edycja Miejskiego Przeglądu Wokalnego pn. "Wszystko można śpiewać". Naszą szkołę reprezentował zespół URWISY w składzie:

Amepia Knut, kl. VE

Julia Gójdź, kl. VC

Michalina Ner, kl. VC

Kaja Wismont, kl. VIA

Nikola Śniegula, kl. VIIE

Maja Majewska, kl. VIID

Dominik Marcinkowski, kl. VIIID

Daniel Krawczyk, kl. VIIIE

Za wykonanie swojej interpretacji pieśni patriotycznej zespół otrzymał NAGRODĘ. Gratulujemy!!!!

001kwadrat