Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Grono pedagogiczne

 

 

"Nie ma na świecie osoby, która doszła do czegoś zupełnie sama.
Można osiągnąć swój cel, tylko z pomocą innych ludzi".
                                      

                                                                                  George Shinn

 

 

 

WYKAZ KADRY PEDAGOGICZNEJ 
ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLAS I-VIII
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021


Jolanta Wiśniewska – dyrektor szkoły
Katarzyna Grabowska
– wicedyrektor
Teresa Raczkowska - wicedyrektor


 

Nauczany przedmiot/ Rodzaj prowadzonych zajęć

 Imię i nazwisko nauczyciela

 Wychowawstwo

Pedagog

Monika Gatz

Anna Mrowiec  
Danuta Kierecka  

 Psycholog

 

 Monika Walczak

 
Logopeda Agnieszka Szymkowicz  
Wychowanie przedszkolne
Wychowanie przedszkolne    

Edukacja  wczesnoszkolna/
   Kształcenie zintegrowane

Anna Witczak

I a

Marzanna Wróblewska I b
Anna Cheba I c
Agata Andrzejczak I d
Elżbieta Musznicka II a
Marlena Górecka II b

Renata Bugiel

II c

Magdalena Wilkowska

III a

Anna Pluto - Prondzińska

III b

Katarzyna Miszta

III c

Wioletta Knapa - Przedborska

III d

Język polski

Hubert Gendig

 VI b

Dorota Jankowska

 IV b

Magdalena Giczewska

 IV e

Małgorzata Kuśmierczyk

 IV d

Agnieszka Kwiatkowska VII b
Justyna Suruło VII c
Katarzyna Duda VI c

Historia / Historia i społeczeństwo

Elżbieta Gawrońska

Jolanta Wiśniewska  
Bogdan Barcikowski  
Magdalena Szumiło VI a 

Język niemiecki

Anetta Bengier

Marta Aleksandrowicz  

Język angielski

Marek Ocha

Joanna Grońska  IV a

Karolina Kromp

Barbara Zajączkowska - Ocha

 VI e
Agnieszka Kołodziejska - Lica VII d
Joanna Rozmarynowska  

Anna Łukasik

 
Aneta Mialik VII f

Matematyka

Joanna Schulz 

 V a

Anna Perszko

 VIII b

Justyna Rogalińska

 VII e

Anna Tomaszewska VI d
Dorota Sasiuk   

 Przyroda

Irena Korczyńska

VII c
Barbara Duszyńska VII d
Biologia

Anna Majchrzak

   
Joanna Rudzińska    
Geografia

Barbara Duszyńska

 
Irena Korczyńska  
Chemia Joanna Rudzińska  
Fizyka Elżbieta Grzelak  
Edukacja dla bezpieczeństwa Bogdan Barcikowski  
 WOS Magdalena Szumiło   
Bogdan Barcikowski  
Doradztwo zawodowe Anna Kabatek  
Plastyka
Wioletta Małachowska  IV c
Wioletta Miś  

Muzyka

Ewa Chowaniec

VI f 

  

Technika

Wioletta Małachowska

IV c 

Leszek Kwiatkowski  

Informatyka / Zajęcia komuterowe

Leszek Kwiatkowski

Dawid Maliczewski

 

Anna Kabatek

 

    

        Wychowanie fizyczne

Bartosz Dziubałtowski

Teresa Raczkowska  
Karolina Rolbiecka  

Mariola Szeremeta

Iwona Miąskiewicz  V b

Piotr Maksyśko

            
Józefa Zawadzka

Małgorzata Kasprowicz

Magdalena Szymańska  

Nauczyciel tańca

Wychowanie do życia w rodzinie    
Joanna Grużlewska  
Etyka Justyna Suruło  

Religia

s. Marlena Rakoczy

s. Anna Gaik  

s. Michalina Gierlach

        Nauczyciele biblioteki

Halina Hołowienko

Izabela Drużba  
Grażyna Stromska  

         Nauczyciele świetlicy

Marzena Daglis

 

Bogumiła Dożynkiewicz

Magdalena Szymańska   

Weronika Wilkowska

Patrycja Labuda   

 

 

 

0
0
0
s2sdefault