Grono pedagogiczne

 

 

"Nie ma na świecie osoby, która doszła do czegoś zupełnie sama.
Można osiągnąć swój cel, tylko z pomocą innych ludzi".
                                      

                                                                                  George Shinn

 

 

 

WYKAZ KADRY PEDAGOGICZNEJ 
ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLAS I-VIII
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019


Jolanta Wiśniewska – dyrektor szkoły
Katarzyna Grabowska
– wicedyrektor
Anna Majchrzak –
wicedyrektor
Teresa Raczkowska - wicedyrektor


Nauczany przedmiot/ Rodzaj prowadzonych zajęć

 Imię i nazwisko nauczyciela

 Wychowawstwo

Pedagog

Monika Gatz

Monika Muszyńska  

 Psycholog

 

 

Monika Walczak
 
Logopeda Agnieszka Szymkowicz  
Wychowanie przedszkolne  Anna Cheba Oddział
przedszkolny

Edukacja  wczesnoszkolna/
   Kształcenie zintegrowane

Magdalena Wilkowska

I a

Anna Pluto - Prondzińska I b
Katarzyna Miszta I c

Wioletta Knapa - Przedborska

I d

Agata Andrzejczak

II a

Anna Witczak

II b

Marzanna Wróblewska

II c

Alicja Skrzypińska

II d

Anna Staszyńska

II e

Monika Formella

III a

Renata Bugiel

III b

Elżbieta Musznicka

urlop zdrowotny

Język polski

Hubert Gendig

 VIII c

Dorota Jankowska

 VII a

Magdalena Giczewska

 VII b

Małgorzata Kuśmierczyk

 VIII a

Agnieszka Kwiatkowska V b
Justyna Suruło V c
Dorota Radzikowska  
Katarzyna Duda IV c

Historia / Historia i społeczeństwo

Elżbieta Gawrońska

Piotr Mrzygłód  
Jolanta Wiśniewska  
Magdalena Szumiło IV a 

Język niemiecki

Małgorzata Jutrzenka
- Repetowicz

 VII e

Marta Aleksandrowicz  

Język angielski

Marek Ocha

Joanna Grońska  

Karolina Kromp

VIII d

Barbara Zajączkowska - Ocha

 IV e
Agnieszka Kołodziejska - Lica V d

Anita Jakubowska

VII d 

Joanna Rozmarynowska  

Anna Łukasik

 IV b
Aneta Mialik V f

Matematyka

Joanna Schulz 

 VIII b

Anna Perszko

 VI b

Justyna Rogalińska

 V e

Anna Tomaszewska IV d
Dorota Sasiuk   

 Przyroda

Irena Korczyńska

VI c
Barbara Duszyńska VI d
Biologia

Anna Majchrzak

Janina Stanisławska zwolnienie lekarskie
Joanna Rudzińska  
Geografia

Barbara Duszyńska

 
Irena Korczyńska  
Chemia Ewa Kuszlewicz  
Fizyka Elżbieta Grzelak  
Edukacja dla bezpieczeństwa Bogdan Barcikowski  
Doradztwo zawodowe Anna Kabatek  
Plastyka
Wioletta Małachowska  
Wioletta Miś  

Muzyka

Ewa Chowaniec

IV f 

  

Technika

Wioletta Małachowska

VIII e 

Leszek Kwiatkowski  

Informatyka / Zajęcia komuterowe

Leszek Kwiatkowski

Dawid Maliczewski

 

Jacek Stańczyk

 

Anna Kabatek

 

Renata Bugiel

 

Anna Staszyńska

 

    

        Wychowanie fizyczne

Bartosz Dziubałtowski

Teresa Raczkowska  

Izabela Zdanowicz

VII c 
Karolina Rolbiecka  

Mariola Szeremeta

Iwona Miąskiewicz  

Piotr Maksyśko

            
Józefa Zawadzka VI a

Małgorzata Kasprowicz

V a 

Paulina Stasiak urlop zdrowotny

Nauczyciel tańca

Elżbieta Zięciak

Wychowanie do życia w rodzinie Justyna Rogalińska  
Joanna Grużlewska  
Etyka Justyna Suruło  
Elżbieta Zonia Zajelska  

Religia

s. Marlena Rakoczy

s. Anna Gaik  

s. Michalina Gierlach

Anna Lewandowska

        Nauczyciele biblioteki

Halina Hołowienko

Elżbieta Zonia Zajelska  

         Nauczyciele świetlicy

Emilia Chałubińka

urlop macierzyński 

Marzena Daglis

 

Bogumiła Dożynkiewicz

Weronika Wilkowska  

Małgorzata Romańczuk

Magdalena Szymańska  
Marlena Górecka  

 

 

 

0
0
0
s2sdefault