W miesiącu grudniu 2017r. świetlica szkolna zorganizowała kiermasz, na którym sprzedawane były świąteczne ozdoby, stroiki, bombki oraz kartki świąteczne wykonane przez uczniów oraz ich rodziców i nauczycieli świetlicy.

Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej przystąpiły także do konkursów: „Portret niezwykłego Świętego Mikołaja” oraz „Boże Narodzenie w orgiami”. Bawiły się także w zabawy konstrukcyjne kartami.

Wiele pięknych prac  z origami wysłaliśmy na konkurs bozonarodzeniowy ogłoszony przez SP 6. Oglosiliśmy też konkurs na choinkową ozdobę, na który otrzymaliśmy przepiękne bombki. Czas minął nam na zabawie i oczekiwaniu na święta.

W dniu 21 grudnia 2017r. odbyła się Wigilia w świetlicach klas 0 – III oraz IV – VII. Wszyscy składaliśmy sobie świąteczne życzenia, dzieliliśmy się opłatkiem, śpiewaliśmy kolędy oraz zasiedliśmy do wspólnego poczęstunku.