gif037

 Informacja o rekrutacji na rok szkolny 2021/2022

 

Drodzy Rodzice!
Uprzejmie informuję, że rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz uczniów do klas I na rok szkolny 2021/2022 odbywać się będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego NABO.
Wszystkie terminy zawarte zostały w Zarządzeniu Nr 133/E/2021 Prezydenta Miasta Słupska z dnia 18 lutego 2021r. w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2021/2022, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Słupsk. Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące zasad rekrutacji elektronicznej zamieszczone zostały poniżej w odpowiednich zakładkach. Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z nimi.

Z poważaniem
Dyrektor szkoły
Jolanta Wiśniewska

 

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego

od 07 maja 2021r. do 21 maja 2021r.
Wskazówki dotyczące rekrutacji elektronicznej do oddziału przedszkolnego
Wnioski składamy na stronie https://przedszkola-slupsk.nabory.pl

 

Zarządzenie Prezydenta Miasta Słupska w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolony 2021/2022, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Słupsk.
Zarządzenie dostępne >> tutaj <<

powered by social2s