Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Klasy IV-VIII

 

KLASY IV - VI

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

0144a

Klasa IV a - p. Joanna Schulz

 

0154b

Klasa IV b - p. Iwona Miąskiewicz

 

0165a

Klasa V a - p. Magdalena Szumiło

 

0175b

Klasa V b - p. Hubert Gendig

 

0185c

Klasa V c - p. Katarzyna Duda

 

0195d

Klasa V d - p. Anna Tomaszewska

 

0205e

Klasa V e - p. Barbara Zajączkowska - Ocha

 

0215f

Klasa V f - p. Ewa Chowaniec

 

0226a

Klasa VI a - p. Małgorzata Kasprowicz

 

0236b

Klasa VI b - p. Agnieszka Kwiatkowska

 

0246c

Klasa VI c - p. Justyna Suruło

 

0256d

Klasa VI d - p. Agnieszka Kołodziejska - Lica

 

0266e

Klasa VI e - p. Justyna Rogalińska

 

0276f

Klasa VI f - p. Aneta Mialik

 

0287a

Klasa VII a - p. Józefa Zawadzka

 

0297b

Klasa VII b - p. Anna Perszko

 

0297c

Klasa VII c - p. Irena Korczyńska

 

0307d

Klasa VII d - p. Barbara Duszyńska

 

 

0318a

Klasa VIII a - p. Małgorzata Kuśmierczyk

 

0328b

Klasa VIII b - p. Magdalena Giczewska

 

0338c

Klasa VIII c - p. Izabela Zdanowicz

 

0348d

Klasa VIII d - p. Anita Jakubowska

 

0358e

Klasa VIII e - p. Małgorzata Jutrzenka - Repetowicz, p. Elżbieta Grzelak

 

 

 

 

 

Klasa IV a - p. Magdalena Szumiło

0264A


Klasa IV b - p. Anna Łukasik

0254B


Klasa IV c - p. Katarzyna Duda

0244C


Klasa IV d - p. Anna Tomaszewska

0234D

 

Klasa IV e - p. Barbara Zajączkowska - Ocha

0224E

 

Klasa IV f - p. Ewa Chowaniec

0214F

 

Klasa V a - p. Małgorzata Kasprowicz

 0205A

 

Klasa V b - p. Agnieszka Kwiatkowska

 0195B

 

Klasa V c - p. Justyna Suruło

0175C

 

 

Klasa V d - p. Agnieszka Kołodziejska - Lica

 0165D

 

Klasa V e - p. Justyna Rogalińska

 0155E

 

Klasa V f - p. Aneta Mialik

 0145F

 

Klasa VI a - p. Józefa Zawadzka

 0136A

 

Klasa VI b - p. Anna Perszko

 0126B

 

Klasa VI c - p. Irena Korczyńska

 0116C

 

Klasa VI d - p. Barbara Duszyńska

 0106D

 

Klasa VII a - p. Dorota Jankowska

 0097A

 

Klasa VII b - p. Magdalena Giczewska

 0087B

 

Klasa VII c - p. Izabela Zdanowicz

 0077C

 

Klasa VII d - p. Anita Jakubowska

 0067D

 

Klasa VII e - p. Małgorzata Jutrzenka - Repetowicz

 0057E

 

Klasa VIII a - p. Małgorzata Kuśmierczyk

 0048A

 

Klasa VIII b - p. Joanna Schulz

 0038B

 

Klasa VIII c - p. Hubert Gendig

 hub

 

Klasa VIII d - p. Karolina Kromp

 0028D

 

Klasa VIII e - p. Wioletta Małachowska

0018E

0
0
0
s2sdefault