Rekrutacja 2018/2019 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

SUKCESY SZKOLNE


 

 

Rok szkolny 2017 / 2018

 

NASZE SUKCESY

Miło nam poinformować, że w Konkursie plastycznym pt.”Ptaki Pomorza” w kategorii Szkół Podstawowych zorganizowanym przez Nadleśnictwo Warcino w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ptaków, w kategorii klas O-1 - I miejsce zdobyła Karolina Miszta z kl. Id, w kategorii klas III - III miejsce zajęła Natalia Tomicka z kl. IIIb.
Serdecznie gratulujemy!!!

karolina 2

karolina

_____________________________________

11 maja w SP nr 10 odbył się Międzyszkolny Quiz Przyrodniczy Klas Drugich.

Reprezentantka naszej szkoły, Julia Spoczyńska, ucz. klasy II b
zajęła I miejsce!

Serdecznie gratulujemy!!

________________________________________

 

9 kwietnia odbył się szkolny konkurs dla uczniów klas I pn. OMNIBUSIK.
Z zadaniami konkursowymi zmierzyło się 18 uczniów z pięciu klas pierwszych.


Oto wyniki:

I miejsce - Stanisław Burda - kl. 1e
II miejsce - Marek Żołecki - kl. 1e
III miejsce - Bartosz Ćwikliński - kl. 1e

Serdecznie gratulujemy!

 

_________________________

Gminny Konkurs Plastyczny "Jestem przyjacielem zwierząt"


Oto laureaci z naszej placówki:


Milena Wilkowska kl.1e
Adrian Walczak, Sebastian Kargul, Bartosz Rzepka, Bartłomiej Materek, Paweł Gruchała, Gracjan Celebucki-kl.3d-praca grupowa
Adrian Walczak 3d
Klaudia Jaczewska 2a
Antonina Napiórkowska 2a
Natan Rudy 3f
Natalia Florek 1a

received 1694269397316445

received 1694270647316320

Serdecznie gratulujemy!

_________________________________________

 

W dniu 5 kwietnia 2018 r. w Ratuszu Miejskim odbyły się Szkolne Potyczki Finansowe SKO

w ramach projektu "Szkoła Młodego Biznesmena". Naszą szkołę reprezentowała 3-osobowa drużyna, przygotowana przez opiekuna SKO p.Halinę Hołowienko w składzie:

Julian Lanz  I c

Eryk Skonieczny IV d

Hanna Labryga V a

Dopisało nam szczęście i zajęliśmy I miejsce.

Potyczki rozpoczęły się od udzielania I pomocy przedmedycznej. Dzieci dowiedziały się
od ratowników WOPR-u o niebezpieczeństwach czyhających nad wodą i zamarzniętych stawach.

Następnie zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych rozwiązywali testy wiedzowe, zadania i krzyżówkę. Całą drużyną budowaliśmy również z różnych materiałów najwyższą wieżę.

Na zakończenie przygotowano dla nas poczęstunek i wręczono nagrody.

DSC00194

 

DSC00196

DSC00203

DSC00205

 

______________________________________ 

Oto lista laureatów i wyróżnionych w XXXIV Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej

LAUREAT - kategoria Poezja

Zoja Drzazgowska kl. 3e
Maciej Ptak kl. 2a

LAUREAT - kategoria Proza

Kinga Owarzany kl. 5

WYRÓŻNIENIE - kategoria Poezja

Zofia Bugiel kl. 7d
Hanna Dąbrowska kl. 3e
Jakub Dusza kl. 5b
Antonina Napiórkowska kl. 2a
Marta Prądzyńska kl. 6a
Samuel Urbaniak kl. 6e

WYRÓŻNIENIA - kategoria Proza

Alicja Małek kl. 6c
Joanna Modrzejewska kl. 7b
Małgorzata Zalewska kl. 7d

Gratulujemy naszym młodym literatom!!!

Uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród LAUREATOM odbędzie się 21 maja 2018 roku, o godz. 13.00, w sali Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica, przy ulicy Jana Pawła II w Słupsku.

 

________________________________

Na przełomie lutego i marca odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno-Językowego Słowo-Obraz.
Przy ocenie prac jury brało pod uwagę ich poprawność językową, oryginalność, zgodność z tematem i ogólne wrażenie artystyczne. Spośród wielu nadesłanych propozycji komisja nagrodziła - jej zdaniem - najciekawsze i najatrakcyjniejsze.

W naszej szkole nagrodzeni zostali:
kl.I-III
Jakub Wiśniewski
Alicja Araszkiewicz

kl.IV-VII
Samuel Urbaniak

GRATULUJEMY:)

 

__________________________________

22 marca 2018 roku odbył się III finał Powiatowego Konkursu Matematycznego dla klas V-VII SP w Łupawie. Do finału zakwalifikowało się 13 uczniów naszej szkoły.

Miło nam poinformować, że w kategorii klas V I miejsce zajął Maksymilian Grabowski

z kl. Vd,  w kategorii klas VI II miejsce zajęła Natalia Radziejewska z kl. VI e, a III miejsce Malwina Karwacka z kl. VI e.

Wszystkim finalistom gratulujemy dużej wiedzy matematycznej.

5D5024F8 9C9D 4003 A20D FCF5267B3C4D

_____________________________________

Słupski Konkurs Programowania SCRATCH_ZSP1

W dniu 21 marca 2018 r w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku odbył się finał Słupskiego Konkursu Programowania SCRATCH_ZSP1 pod patronatem Mistrzów Kodowania w fazie eliminacji wzięło udział 32 uczniów z 9 szkół gimnazjalnych i podstawowych
ze Słupska i okolic. W pierwszym etapie zawodnicy przygotowali aplikację wykonaną zgodnie
z ustalonym wcześniej i wybranym tematem odpowiednio w trzech kategoriach wiekowych
klasy 1-3 SP, 4-6 SP oraz siódme klasy SP i gimnazjum. Po ocenie prac przez komisję konkursową do finału zakwalifikowało się 11 uczestników.

W klasach 4-6 SP

1 miejsce (17 pkt.) Wojciech Ernestowicz z klasy VI Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku

jacek

________________________________________

Wyniki konkursu recytatorskiego - "SACRUM W LITERATURZE POLSKIEJ" uczniów kl. I-III /etap szkolny/
Klasy I
I miejsce - Zofia Janikowska kl.Id
II miejsce - Gabriel Kalejta kl.Ib
III miejsce - Oliwia Jadłowska kl.Ic
Wyróżnienie - Antonina Grzegorowska kl.Ie
Klasy II
I miejsce - Hanna Żurawska kl.IIa
Klasy III
I miejsce - Lena Wismont kl.IIId
II miejsce - Oliwia Krupa kl. IIIg
III miejsce - Agata Orzechowska kl.IIId
Wyróżnienie - Zoja Drzazgowska kl.IIIe
Serdecznie gratulujemy - nauczyciele religii.

 ________________________________

 

Na lekcjach informatyki rozmawialiśmy jak bezpiecznie korzystać z internetu, z jakimi zagrożeniami mogą zetknąć się dzieci w sieci. Po tych zajęciach uczniowie wzięli udział w konkursie na plakat pn. Bezpieczeństwo w Internecie.
Komisja składająca się z nauczycieli informatyki postanowiła przyznać  w klasach IV-VII
I miejsce dla Zuzanny Kosiorek z klasy IV F,
II miejsce dla Matyldy Bibik z IVD  
oraz III miejsce Julii Barabasz z IV D.

Laureatami Szkolnego Konkursu Plastycznego dla klas I-III  zostali:
Gabriel Kalejta I b
Otylia Kwiecień I d
Milena Wilkowska I e
Lena Orłowska I e
Magdalena Kaczor II b
Szymon Stok III c
Weronka Mulawa III g
Daniel Drozdowicz III f
Hanna Nowak III f
Natasza Staciwa III f
Gratulujemy!

Serdecznie gratulujemy!

 _________________________________

Milo nam ogłosić, że uczennice naszej szkoly zajęły czolowe miejsca w XX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Łajba 2018:
II miejsce Julia Andrzejczuk 4f
III miejsce Maja Laskowska 6b
Wreczenie nagrod nastąpi 24.03. 2018 (sobota) około godz. 11.30 w Inkubatorze Przedsiebiorczosci na ul. Portowej
Gratulacje!

______________________________________

I Wojewódzki Konkurs Plastyczny Poezji Władysława Broniewskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego i Danuty Wawiłow pn. "Ocalić od zapomnienia"-wyniki
Miło mi poinformować,iż laureatami z naszej placówki zostały następujące uczennice:
kat.1-3
II miejsce Wiktoria Łapińska kl. III d
wyróżnienie Amelia Kisiel kl.III d
kwalifikacja do wystawy
Klaudia Jaczewska kl.IIa
Agata Borusińska III d
kat 4-7
III miejsce Natalia Radziejewska
kwalifikacja do wystawy
Julia Karczmarska
Osoby, które zajęły II,III m. oraz wyróżnienia zaproszone są na wręczenie nagród w NSP7 przy ul. Kilińskiego we czwartek 22.03.18r. godz.14

__________________________________

09.03.2018 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Słupsku odbył się etap rejonowy WOJEWÓDZKO-METROPOLITALNEGO KONKURSU BIBLIJNEGO. Wzięło w nim udział dwunastu uczniów naszej szkoły z klas IV-VII.

Wyniki konkursu:
Natalia Radziejewska 51/56 pkt. - II miejsce
Natalia Lica 49/56 pkt. - III miejsce
Weronika Maciejewska 49/56 pkt. - III miejsce
Kinga Owarzany 49/56 pkt. - III miejsce

__________________________________________

Po wnikliwym sprawdzeniu testów Szkolnego Konkursu Matematycznego dla klas III oraz podliczeniu należnych punktów komisja wyłoniła laureatów.
Są to:

I. Andrzej Domagała - kl. IIIe
II. Maja Owarzany - kl. IIIe
III. Oliwia Krupa - kl. IIIg

Dziękujemy za uczestnictwo w konkursie wszystkim wyróżnionym przez wychowawczynie uczniom i gratulujemy zwycięzcom!

__________________________________________

Wyniki SZKOLNEGO KONKURSU SUDOKU dla uczniów kl. IV:

I miejsce - Patryk Wyrwa kl. 4d (100%)
II miejsce - Lena Rach kl. 4d (72%)
III miejsce - Maja Zambrowska kl. 4d (53%)



Gratulujemy!

Patryk i Lena będą reprezentować naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie MISTRZ SUDOKU

Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów :-)

____________________________________

Wyniki Szkolnego Konkursu Wiedzy o Środowisku klas III:

Laureaci Szkolnego Konkursu Wiedzy o Środowisku Klas III:
I miejsce - Andrzej Domagała kl.III e
II miejsce - Hanna Dąbrowska kl.III e
III miejsce - Konstanty Kurowski kl.III d
Gratulacje!

Laureaci  będą reprezentować naszą szkołę w konkursie miejskim.

____________________________________________

9 stycznia w Szkole Podstawowej w Kobylnicy odbyło się wręczenie nagród w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Moja wymarzona ozdoba choinkowa'', w którym Milena Wilkowska ucz. kl. Ie otrzymała wyróżnienie, a Mateusz Gałek
ucz. kl. III f zajął II miejsce. Gratulujemy! 

20180109 092913

______________________________

 

Dnia 19 grudnia 2017 r. w Miejskim Centrum Kultury odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego ,,Kino w oczach dziecka'', w którym uczennica klasy III f Nikola Piotrowska otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy!

20171220 080548

____________________________

 

W grudniu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XXV Konkursie Literackim dla uczniów województwa pomorskiego pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty i Wójta Gminy Przodkowo.

W konkursie należało wykazać się zdolnościami poetyckimi i przesłać samodzielnie ułożone wiersze.

Jury doceniło utwory naszych uczniów.

Julia Spoczyńska, z klasy IIb zajęła I miejsce w kategorii klas I- III.

Samuel Urbaniak, z klasy VI e otrzymał   wyróżnienie w kategorii klas IV- VII.

                                                                   Serdecznie gratulujemy!

Przodkowo2

 ______________________________________

Maja Stolz - uczennica klasy VII e Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku, została ex aequo zwyciężczynią konkursu plastycznego w kategorii wiekowej "szkoła podstawowa" zorganizowanego przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Słupsk z okazji obchodów 60. rocznicy podpisania traktatów rzymskich.
 
Serdecznie gratulujemy!
0BE49A18 8C7A 4E73 B5AE 69E1305112F1
 

__________________________________________

 

W Szkolnym konkursie plastyczno-informatycznym  „Geometryczny Mikołaj”   organizatorzy docenili samodzielność w wykonaniu pracy i pomysłowość .

Autorzy nagrodzonych otrzymali pamiątkowe zakładki i słodkie mikołajkowe upominki.

Lista nagrodzonych uczniów:

Klasy I:

Adam Magiera 1b

Julia Dąbrowska 1b

Patryk Roszkowski 1 a

Antonina Ziętarska 1d

Maja Kuta 1e

Bartek Burak 1e

Nadia Pejs 1e

Milena Wilkowska 1e

Klasy II:

Hania Żurawska 2a

Jagoda Załupka 2a

Kuba Gubko 2a

Klasy III

Aleksandra Szulz 3b

Bianka Bojara 3d

Hanna Bożek  3c

Lena Andrzejewska  3f

Mateusz Kulpa 3f

Paweł Zarucki 3g

KArol Iwański 3g

Zaja Drzazgowska 3e

Serdecznie gratulujemy!

_______________________________________

 

 Miło mi poinformować, że w konkursie plastyczno-informatycznym "Prawa dziecka oczami dziecka" (plakat w programie graficznym Paint) uczennice naszej szkoły Karolina Borkowska zajęła II miejsce, a Urszula Bielicz III miejsce. Na konkurs wpłynęło 55 prac ze szkół słupskich. Ponadto wyróżnienie przyznano również uczennicom naszej szkoły Matyldzie Bibik, Mai Grondziewskiej.
Gratulujemy nagrodzonym.

________________________________

Z przyjemnością informujemy o wynikach szkolnego konkursu ortograficznego.

Osiągnięcia w kategorii klas IV:
I miejsce-Zuzanna Kosiorek kl.IV f
II miejsce-Aleksander Gołaszewski kl.IV b
III miejsce-Maja Zembrowska kl.IV d

Osiągnięcia w kategorii klas V:
I miejsce-Jakub Dusza kl.V b
II miejsce-Maja Barańska kl.V b

Osiągnięcia w kategorii klas VI:
I miejsce-Aleksandra Sulkowska kl.VI d
II miejsce-Natalia Lica kl.VI e
III miejsce-Natalia Radziejewska kl.VI e

Osiągnięcia w kategorii klas VII:
I miejsce-Michalina Kurowska
II miejsce-Zofia Bugiel
III miejsce-Jakub Szyca

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ortograficznych zmaganiach.

 

___________________________________________

 

Z przyjemnością informujemy, że Natalia Radziejewska i Karolina Spoczyńska  uczennice klasy 6e zajęły III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno - Informatycznym dla uczniów klas szóstych "SŁUPSK W LICZBACH I PROCENTACH”

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów!
 

______________________________________

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku zostali laureatami ogólnopolskiej kampanii ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł 2017". Wyróżnienia otrzymali:

Maja Czechowicz 6a

Karolina Pudelska 6a

Dominika Staciwa 5b

Oliwia Karpińska 7e

Amelia Kierecka 5b

Wiktoria Tyszka 5b

Mateusz Stankiewicz 7b

!6 XI 2017 r. odbyło się wręczenie nagród w Urzędzie Miejskim.

DSC00122

DSC00125

______________________________________ 

DSC00126

DSC00127

DSC00130

Dnia 24.11.2017r. odbyła się IV Edycja Pomorskiego Festiwalu Piosenki Marynistycznej MARINA 2017.

Zespół muzyczny DO RE MI w składzie:

  1. Zosia Janikowska
  2. Otylka Kwiecień
  3. Zuzia Burzyńska
  4. Maja Owarzany
  5. Wiktor Wilkowski

zdobył II MIEJSCE w kat. zespoły kl. I – VI.

GRATULUJEMY!!!

ZESP DO RE MI 2017 5

ZESP DO RE MI 2017 2

__________________________________

Szkolny  Przegląd  Recytatorski

23 listopada  2017r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Szkolnego Przeglądu Recytatorskiego. W przeglądzie udział wzięło 27 recytatorów z kl. I – III oraz z oddziału przedszkolnego. Wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani i brawurowo prezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Zaproszeni uczniowie, rodzice oraz wychowawcy gromkimi brawami oklaskiwali wykonawców. Jury miało bardzo trudne zadanie i po burzliwych obradach wyłoniło zwycięzców. Oto oni:

Klasy I

Gabriel  Kalejta  kl. I B

Oliwia  Jadłowska  kl. I C

Hanna Leśniak kl. I E

Klasy II

Paulina  Kamyszek  kl. II A

Hanna  Żurawska  kl. II A

Magdalena  Kaczor  kl. II B

Klasy  III

Lena  Wismont  kl. III D

Konstanty Kurowski  kl. III D

Zoja  Drzazgowska  kl. III E

Natasza  Staciwa  kl. III F

Oliwia  Krupa  kl. III G

Oprócz pamiątkowych dyplomów uczniowie otrzymali drobne niespodzianki. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zachęcamy do udziału za rok.  Nagrodzonym szczerze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

IMG 3885

DSC00989

DSC00999

DSC00988

_____________________________________

 

Wyniki konkursu plastycznego ,,Oszczędzamy z SKO" z okazji: Październik Miesiącem Oszczędności

I miejsce:
Kacper Dacko 5d
Oskar Czechowski 2b
Michalina Lewandowska 6c
Adrian Walczak 3d
Patryk Wyrwa 4d

II miejsce:
Piotr Stadnicki 2b
Wiktor Stadnicki 2b
Adam Cichosz 1e
Karolina Miszta 1d
Antonina Grzegorowska 1e

III miejsce:
Maja Kuta 1e
Milena Wilkowska 1e
Lena Orłowska 1e
Gabriel Kalejta 1b
Alicja Araszkiewicz 1e

Gratulacje!!!

DSC00136

DSC00134

____________________________________

Uczniowie naszej Szkoły zajęli czołowe miejsca w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym " Jesień na Kaszubach ":
I miejsce Paulina Strzeszewska z klasy 7 e
III miejsce Krystian Furtak z klasy 6 d
w kategorii 1-3:
II miejsce Agata Borusińska GRATULACJE!

_________________________________

Miło mi poinformować iż uczennica klasy 7e- Maja Stolz zajęła I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. MOJE MIASTO CZYSTE POWIETRZE I OTOCZENIE, organizowanym przez Wydział Ochrony Środowiska UM w Słupsk
Gratulacje!

_____________________________________

Miło mi poinformować, iż w konkursie plastycznym XII Ogólnopolskiej Fracniszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie, uczennica kl I D Otylia Kwiecień zajęła I miejsce w kategorii klasy 0-III. Nagrodzone prace można obejrzeć na stronie http://www.olimpiada.franciszkanie-warszawa.pl/
Serdecznie gratuluję!

Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link

 

___________________________________________

Szkolny konkurs fotograficzny pn. „Biocenoza naszego regionu” - wyniki

I miejsce – Aleksander Żebryk – kl. V a
II miejsce – Piotr Giez – kl. IV d
III miejsce – Samuel Urbaniak – kl. VI e, Damian Jankowski – kl. VII c
Wyróżnienie – Weronika Lesik – kl. IV e
Gratulujemy!

 

_____________________________________

Miło mi poinformować, iż w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno - Fotograficznym pt. ZAPRZYJAŹNIJ SIĘ Z ESPERANTO organizowanym przez MD w Słupsku, następujące uczennice naszej szkoły zostały nagrodzone:
Amelia Pawelczyk- klasa 7b - NAGRODA
Natalia Radziejewska-klasa - 6e - WYRÓŻNIENIE
Gratulacje!

________________________________

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Jesienne drzewo-laureaci

Laureatami w/w konkursu z naszej placówki zostały:
Nikola Roman kl. IIIb
Amelai Radko kl.II a
Aleksandra Stasiło kl.II b


Gratuluję

__________________________________

W miesiącu październiku 2017r. świetlica szkolna wraz z Samorządem Uczniowskim ogłosiła konkurs plastyczno – fotograficzny pn. „Zwierzęta naszymi przyjaciółmi”.

Łącznie zebraliśmy 50 prac plastycznych oraz 9 fotograficznych.

W konkursie plastycznym:

I miejsce otrzymała Milena Wilkowska z kl. I e

II miejsce – Zuzanna Walczak z kl. III f

III miejsce – Adam Cichosz z kl. I e

IMG 3852

IMG 3853

W konkursie fotograficznym:

I miejsce otrzymał Mateusz Kulpa z kl. III f

II miejsce – Daniel Drozdowicz z kl. III f

III miejsce – Patryk Rosiak z kl. III f

20171120 123915

Ponadto wyróżnienia otrzymali:

Nela Kowieska z kl. I e, Antonina Grzegorowska z kl. 1 e, Karolina Miszta z kl. I d, Julia Wójtowicz z kl. III f, Piotr Stadnicki z kl. II b, Mateusz Gałek z kl. III f, Wojtek Toronowski z kl. III f, Patryk Langa z kl. III f, Lena Andrzejewska z kl. III f, Hanna Nowak z kl. III f oraz Jakub Zawistowski z kl. III f.

GRATULUJEMY!

IMG 3850

 IMG 3858

___________________________________

 

    

W dniu 15 listopada uczennice naszej szkoły: Karolina Miszta klasa kl. Id, Alicja Frąckowiak kl. IIIb  i Maja Stolz kl. VII wzięły udział w inauguracji Miejskiego Konkursu Plastycznego „Moje Miasto czyste powietrze i otoczenie”.

Serdecznie gratulujemy zajęcia  I miejsca Mai Stolz oraz otrzymania nagród uczennicom klas młodszych.

Życzymy dalszych sukcesów!DSC01462 

DSC01463

DSC01468

_____________________________________________________

W dniu 20.10.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 8, odbył się finał I Międzyszkolnego konkursu programowania w Scratchu. Podczas uroczystej Gali wręczone zostały nagrody oraz puchary.
Uczeń naszej szkoły Wojtek Ernestowicz z klasy VIc zajął I miejsce!"

22688608 688693727998358 1747535226361509252 n

22554870 688693557998375 7328578419479797703 n

 

 Serdecznie gratulujemy!