Klasy 0-III

   Rok szkolny 2016/2017

 

Proponujemy naszym dzieciom udział  w zajęciach pozalekcyjnych  w:              

 poniedziałek

 

L.p.

Rodzaj prowadzonych zajęć

Nauczyciel prowadzący

Godzina

Sala

1.

Taniec nowoczesny

Katarzyna Sobczyk
Joanna Puć

12.45-13.30 

 9

2.

 Koło plastyczne "Mały artysta"

Monika Formella

12.45-13.30

13

3. Koło sprawnych rąk Agata Andrzejczak 11.45-12.30 2
budynek klas IV-VI

4.

Koło teatralne

Katarzyna Miszta

Magdalena Wilkowska

14.35-15.20

 8

5.

Klub Młodego Ratownika

Alicja skrzypińska

 15.30-16.15

 6

                       

wtorek

 

L.p.

Rodzaj prowadzonych zajęć

Nauczyciel prowadzący

Godzina

Sala

1.

Zajęcia origami Weronika Wilkowska 9.50-10.35 1

2.

Koło taneczne
"Po prostu tańcz"

 Katarzyna Miszta

Anna Witczak

 12.45-13.30

 4

 

3.

Koło "Ekologiczne ludki"

Marlena Górecka 

13.40-14.25

 9

4.

 Koło ortograficzne
dla uczniów klas trzecich

Monika Muszyńska

15.30-16.15

14

5. Klub Młodego Olimpijczykadla uczniów klas pierwszych Anna Pluto-Prondzińska 13.40-14.25 duża sala gimnastyczna
6.. Klub Młodego Olimpijczyka
dla uczniów klas drugich
Magdalena Wilkowska 15.30-16.15 mała sala gimnastyczna

               

      środa

L.p.

Rodzaj prowadzonych zajęć

Nauczyciel prowadzący

Godzina

Sala

1.

Spotkania
z kulturą świata

Marzena Daglis
12.45-13.30  2
budynek klas IV-VI

2.

Koło matematyczne
dla uczniów klas trzecich


 Anna Staszyńska

 

14.35-15.20


1
budynekklas IV-VI

3.

 Klub Młodego Olimpijczyka dla uczniów klas trzecich

 Anna Witczak

15.30-16.15

 duża sala gimnastyczna

4.

 Koło ortograficzne
dla uczniów klas drugich

 Joanna Puć

12.45-13.30

4

 

 

czwartek

 

L.p.

Rodzaj prowadzonych zajęć

Nauczyciel prowadzący

Godzina

Sala

1.

 Koło muzyczne

 Katarzyna Sobczyk
 11.45-12.30  4

2.

Podstawy jezyka niemieckiego

Emilia Chałubińska

 12.45-13.30

6

3.

Koło języka niemieckiego
dla uczniów klas drugich i trzecich

Małgorzata 
Jutrzenka-Repetowicz

13.40-14.25

3

 

piątek

 

L.p.

Rodzaj prowadzonych zajęć

Nauczyciel prowadzący

Godzina

Sala

1.

Nasi wschodni sąsiedzi

     Anita      Jakubowska
 9.50-10.35       13

2.

Kolorowy świat bajek

Marlena Górecka

12.45-13.30

12

3.

Koło ortograficzne
dla uczniów klas trzecich

Monika
Muszyńska

9.50-10.35

 101

budynek klas IV-VI

4.

Koło języka angielskiego
VOCABULARY MASTER

 Barbara

Zajączkowska-Ocha

 8.55-9.40

207
budynek klas IV-VI