Klasy IV-VIII

 

Zajęcia pozalekcyjne 2018/2019

 

Nazwa zajęć Nauczyciel prowadzący Dzień Godzina Sala
Koło plastyczne Wioletta Małachowska poniedziałek 8.00-8.45 109
Innowacja pedagogiczna "Zajecia wokalne dla uczniów klas IV - VIII" Ewa Chowaniec wtorek 15.30-17.10 1
Koło teatralne Hubert Gendig czwartek 16.15 - 17.45 102
Gry zespołowe Małgorzata Kasprowicz poniedziałek 16.15 - 17.15 sala gimnastyczna
Zajęcia biegowo - rekreacyjne Małgorzata Kasprowicz środa 14.30 - 15.30 sala gimnastyczna
 Koło Eucharystyczny Ruch Młodych  s. Michalina Gierlach  czwartek  13.40 - 14.25  103
 Zespół wyrównawczy
z chemii
 Ewa Kuszlewicz  poniedziałek

 14.35-15.20
kl. VIII d

15.30 - 16.15
kl. VIII a, VIII b, VIII c, VIII e

 206 co drugi
tydzień
co drugi

 Zespół wyrównawczy
z języka angielskiego dla klas VIII
 Marek Ocha  czwartek  16-15 - 17.10  207
 Zespół wyrównawczy
z fizyki
 Elżbieta Grzelak  czwartek  8.00 - 8.45  110
 Zespół wyrównawczy
z języka polskiego dla klas VIII
 Hubert Gendig  środa  15.30 - 16.15  102
 Zespół wyrównawczy z języka polskiego dla klas VIII  Dorota Jankowska  środa  15.30 - 16.15 208
 Zespół wyrównawczy z języka polskiego dla klas VII  Magdalena Giczewska  wtorek  15.30 - 16.15  102
 Zespół wyrównawczy z języka polskiego dla klas VI  Hubert Gendig  wtorek  15.30 - 16.15  102
 Zespół wyrównawczy z matematyki dla klas VIII  Anna Tomaszewska  środa  15.30- 16.15  101
 Zespół wyrównawczy z matematyki dla klas VIII  Anna Tomaszewska  czwartek  8.00 - 8.45  104
 Zespół wyrównawczy
z matematyki dla klas VII
Anna Perszko   wtorek  16.15 -17.00  101
 Zespół wyrównawczy z matematyki dla kl. VI  Anna Perszko  wtorek  15.30-16.15  101
 Zespół wyrównawczy z z języka angielskiego dla kl. VII  Agnieszka Kołodziejska - Lica  środa  16.25 - 17.10  2
 Konsultacje z języka angielskiego  Joanna Grońska  środa  14.35-15.20
kl. IV a/d gr. II
kl. IV f gr. II
 po wcześniejszym uzgodnieniu
 Koło geograficzno - przyrodnicze  Irena Korczyńska  środa  14.35 -15.20  203
Koło historyczne przygotowujące do konkursów Elżbieta Gawrońska  spotkania w zależności od potrzeb, wcześniej uzgodnione z uczniami
SKS Bartosz Dzubałtowski poniedziałek 16.15-17.15 sala gimnastyczna
SKS Bartosz Dziubałtowski środa 16.15-17.15 sala gimnastyczna
SKS Mariola Szeremeta wtorek 15.30-16.30 sala gimnastyczna
SKS Piotr Maksyśko środa 16.00-17.30 sala gimnastyczna
SKS Piotr Maksyśko piątek 16.15 - 17.15 sala gimnastyczna
SKS Karolina Rolbiecka czwartek 17.00-18.30 sala gimnastyczna

 

 

0
0
0
s2sdefault