Klasy IV-VII

 

Zajęcia pozalekcyjne 2017/2018

 

Nazwa zajęć

Nauczyciel prowadzący

Dzień

Godzina

Sala

Koło biblijne

Anna Lewandowska

czwartek

14.35-15.20

3

Koło ERM kl. 4c i 4d

s. Michalina

środa

13.40-14.25

108

Koło ERM kl. 4a i 5d

s. Michalina

środa

14.35-15.20

108

Koło ERM kl. 5a

s. Michalina

wtorek

14.35-15.20

108

Przygotowanie do konkursu

Małgorzata Kuśmierczyk

wtorek

15.30-16.15

108

Zespół dziennikarski

Małgorzata Kuśmierczyk

wtorek

14.30-15.20

108

Szkolne koło PCK

Agnieszka Kołodziejska - Lica

Monika Ostrowska

czwartek

15.30-16.30 co 2 tygodnie

204

Konsultacje z języka angielskiego

Monika Ostrowska

piątek

14.30-15.00

204

Konsultacje matematyczne dla kl. 5a, 5b, 6a, 6c, 7a, 7d

Anna Perszko

czwartek

14.35-15.20

105

Koło plastyczne

Wioletta Małachowska

wtorek

  8.00-  8.45

109

Konsultacje historyczne

Magdalena Szumiło

poniedziałek

15.20-16.05

202

Koło komputerowe

Jacek Stańczyk

środa

13.30-15.00 co 2 tygodnie

209

Zajęcia ogólnorozwojowe kl. IV-VII

Bartosz Dziubałtowski

czwartek

15.30-16.30

duża sala

Piłka nożna

Piotr Maksyśko

poniedziałek

15.30-17.00

duża sala

Piłka nożna

Piotr Maksyśko

środa

16.15-17.15

duża sala

Lekkoatletyka dla każdego kl. I-VII

Mariola Szeremeta

czwartek

sobota

16.00-17.30

11.00-12.00

stadion

Zespół wyrównawczy z  j. niemieckiego

M. Jutrzenka-Repetowicz

W miarę potrzeb, klasy VI i VII

Zespół wyrównawczy z j. polskiego 4a,b,f

Agnieszka Kwiatkowska

poniedziałek

8.00-8.45

102

Konsultacje z chemii

Ewa Kuszlewicz

poniedziałek

  8.00-  8.45

14.35-15.20

206

Konsultacje z historii

Mrzygłód Piotr

wtorek

14:35 - 16:00

202

INNOWACJE

Innowacja „Bliżej sztuki, słowa i obrazu”

Magda Giczewska

poniedziałek

8.00-8.45

102

Innowacja pedagogiczna z wychowania fizycznego: „Akademia duathlonu”

Małgorzata Kasprowicz

czwartek

15.30-17.00

mała sala

Innowacja języka angielskiego: „We are the champions”

Karolina Kromp

środa

14.35-15.20

205

Innowacja przyrodniczo-geograficzna: „Odkrywamy otaczający nas świat”

Irena Korczyńska

wtorek

14.35-15.25

203

Innowacja pedagogiczna w kl. VI: ”ABC języka niemieckiego”

 Małgorzata Jutrzenka-Repetowicz

Według tygodniowego planu lekcji

Innowacja języka angielskiego: „We are the champions”

Agnieszka Kołodziejska - Lica

czwartek

14.35-15.20

111

Innowacja „Schowaj telefon, wsiądź na rower”

Justyna Rogalińska

Rajd raz w miesiącu

Innowacja „Matematyka kluczem do sukcesu”

Joanna Schulz

piątek

14.25-15.20

103

Innowacja „Dziecięcy teatr poszukujący”

Hubert Gendig

czwartek

15.30-17.00

201