"Nie ma na świecie osoby, która doszła do czegoś zupełnie sama.
Można osiągnąć swój cel, tylko z pomocą innych ludzi".
                                      

                                                                                  George Shinn

 

 

 

WYKAZ KADRY PEDAGOGICZNEJ 
ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLAS I-VIII
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021


Jolanta Wiśniewska – dyrektor szkoły
Katarzyna Grabowska
– wicedyrektor
Teresa Raczkowska - wicedyrektor


 

Nauczany przedmiot/ Rodzaj prowadzonych zajęć

 Imię i nazwisko nauczyciela

 Wychowawstwo

Pedagog

Monika Gatz

Anna Mrowiec
Danuta Kierecka

 Psycholog

 Monika Walczak

Logopeda Agnieszka Szymkowicz

Edukacja  wczesnoszkolna/
   Kształcenie zintegrowane

Anna Witczak

I a

Marzanna Wróblewska I b
Patrycja Labuda I c
Agata Andrzejczak I d
Elżbieta Musznicka II a
Marlena Górecka II b

Renata Bugiel

II c

Magdalena Wilkowska

III a

Anna Pluto - Prondzińska

III b

Katarzyna Miszta

III c

Wioletta Knapa - Przedborska

III d

Język polski

Hubert Gendig

 VI b

Dorota Jankowska

 IV b

Magdalena Giczewska

 IV e

Małgorzata Kuśmierczyk

 IV d

Agnieszka Kwiatkowska VII b
Justyna Suruło VII c
Katarzyna Duda VI c

Historia / Historia i społeczeństwo

Elżbieta Gawrońska

 VI e

Jolanta Wiśniewska
Bogdan Barcikowski
Magdalena Szumiło VI a 

Język niemiecki

Anetta Bengier

Marta Aleksandrowicz

Język angielski

Marek Ocha

Joanna Grońska  IV a

Karolina Kromp

Barbara Zajączkowska - Ocha

Agnieszka Kołodziejska - Lica VII d
Joanna Rozmarynowska

Anna Łukasik

Aneta Mialik VII f

Matematyka

Joanna Schulz 

 V a

Anna Perszko

 VIII b

Justyna Rogalińska

 VII e

Anna Tomaszewska VI d
Dorota Sasiuk 

 Przyroda

Irena Korczyńska

VIII c
Barbara Duszyńska VIII d
Biologia

Anna Majchrzak

Joanna Rudzińska    
Geografia

Barbara Duszyńska

Irena Korczyńska
Chemia Joanna Rudzińska
Fizyka Elżbieta Grzelak
Edukacja dla bezpieczeństwa Bogdan Barcikowski
 WOS Magdalena Szumiło 
Bogdan Barcikowski
Doradztwo zawodowe Anna Kabatek
Plastyka
Wioletta Małachowska  IV c
Wioletta Miś

Muzyka

Ewa Chowaniec

VI f 

  

Technika

Wioletta Małachowska

IV c 

Leszek Kwiatkowski

Informatyka / Zajęcia komuterowe

Leszek Kwiatkowski

Dawid Maliczewski

Anna Kabatek

    

        Wychowanie fizyczne

Bartosz Dziubałtowski

Teresa Raczkowska
Karolina Rolbiecka

Mariola Szeremeta

Iwona Miąskiewicz  V b

Piotr Maksyśko

            
Józefa Zawadzka VIIIa 

Małgorzata Kasprowicz

VIIa 

Wychowanie do życia w rodzinie  Justyna Rogalińska
Marlena Górecka
Etyka

Marlena Górecka

Izabela Drużba

Religia

s. Marlena Rakoczy

s. Anna Gaik

s. Michalina Gierlach

        Nauczyciele biblioteki

Halina Hołowienko

Izabela Drużba
Grażyna Stromska

         Nauczyciele świetlicy

 Katarzyna Butwin

Marzena Daglis

Bogumiła Dożynkiewicz

Magdalena Szymańska 

Weronika Wilkowska

Anna Cheba
Zajęcia rewalidacyjne i wspomaganie Alicja Skrzypińska
Monika Muszyńska
Edyta Kuza
Katarzyna Grabowska
Małgorzata Romańczuk

 

 

 

powered by social2s