"Nie ma na świecie osoby, która doszła do czegoś zupełnie sama.
Można osiągnąć swój cel, tylko z pomocą innych ludzi".
                                      

                                                                                  George Shinn

 

 

 

WYKAZ KADRY PEDAGOGICZNEJ 
ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLAS I-VIII
W ROKU SZKOLNYM 2022/2023


Marzena Wolska – dyrektor szkoły
Katarzyna Duda 
– wicedyrektor
Katarzyna Grabowska - wicedyrektor


 

Nauczany przedmiot/ Rodzaj prowadzonych zajęć

 Imię i nazwisko nauczyciela

 Wychowawstwo

Pedagog

Monika Gatz

Anna Mrowiec
Danuta Kierecka  urlop zdrowotny

 Psycholog

 Monika Walczak

Logopeda Agnieszka Szymkowicz
Oddział przedszkolny Weronika Wilkowska

Edukacja  wczesnoszkolna/
   Kształcenie zintegrowane

Anna Witczak

III a

Marzanna Wróblewska III b
Anna Staszyńska III c
Agata Andrzejczak III d
Anna Boczkowska I d
Marlena Górecka I c

Renata Bugiel

I a

Wioletta Knapa - Przedborska I b

Magdalena Wilkowska

II c

Anna Pluto - Prondzińska

II a

Katarzyna Miszta

II b

Język polski

Hubert Gendig

 VIII b

Dorota Jankowska

 VI b

Magdalena Giczewska

 VI e

Małgorzata Kuśmierczyk

 VI d

Agnieszka Kwiatkowska VIII c
Justyna Suruło IV b
Katarzyna Duda

Historia / Historia i społeczeństwo

Elżbieta Gawrońska

Bogdan Barcikowski
Magdalena Szumiło VIII a 

Język niemiecki

Marta Aleksandrowicz

Bogumiła Dożynkiewicz

Język angielski

Marek Ocha

Anita Jakubowska  V a
Joanna Grońska  VI a
Agnieszka Kołodziejska - Lica
Karolina Kromp  IV c
Joanna Rozmarynowska  

Anna Łukasik

V d 
Aneta Mialik IV a

Matematyka

Joanna Schulz 

 VII a

Anna Perszko

 V b

Justyna Rogalińska

Anna Tomaszewska VIII d

 Przyroda

Irena Korczyńska

V c
Biologia

Anna Majchrzak

Geografia

Janina Stanisławska

Irena Korczyńska
Chemia Joanna Rudzińska
Fizyka Dorota Sasiuk  VIII e
Edukacja dla bezpieczeństwa Bogdan Barcikowski
WOS
Bogdan Barcikowski
Doradztwo zawodowe Anna Kabatek
Plastyka
Wioletta Małachowska  VI c
Ewa Chowaniec
Wioletta Miś  

Muzyka

Ewa Chowaniec

VIII f 

  

Technika

Wioletta Małachowska

Informatyka / Zajęcia komuterowe

Leszek Kwiatkowski

Anna Kabatek

    

        Wychowanie fizyczne

Karolina Rolbiecka

Mariola Szeremeta

Iwona Miąskiewicz  VII b

Piotr Maksyśko

            
Józefa Zawadzka

Małgorzata Kasprowicz

Wychowanie do życia w rodzinie  Justyna Rogalińska
Marlena Górecka
Etyka

Marlena Górecka

Marzena Wolska

Religia

s. Marlena Rakoczy

s. Michalina Gierlach

Anna Lewandowska  

        Nauczyciele biblioteki

Halina Hołowienko

Izabela Drużba
Grażyna Stromska urlop zdrowotny 

         Nauczyciele świetlicy

Anna Cheba

 

Bogumiła Dożynkiewicz

Paulina Michałowska

Emilia Sech

 Magdalena Szymańska 

Zajęcia rewalidacyjne i wspomaganie
Alicja Skrzypińska
Monika Muszyńska urlop zdrowotny 
Katarzyna Grabowska

 

 

 

powered by social2s