Kośció

We wrześniu bieżącego roku odbyła się w Koszalinie XXI edycja Diecezjalnego Konkursu „Mój Kościół na Pomorzu”, który skierowany jest do dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach nauczania w szkołach na terenie Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. W tym roku tematem przewodnim było hasło - „Świadkowie i nauczyciele Ewangelii w moim życiu. 900-lecie misji ewangelizacyjnej św. Ottona z Bambergu na Pomorzu”. Wśród laureatów tegorocznej edycji znalazła się również uczennica naszej szkoły, Lena Herbst z kl. III b, która zajęła II miejsce w kategorii malarstwo wśród klas 0-III. Laureatce gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

A to zwycięska praca :

KODOWANIE

Piątkowa Impreza KODOWANIA była po prostu rewelacyjna!

Dziękujemy Wam, drodzy uczestnicy, za niesamowity entuzjazm i chęć do rywalizacji! Razem stworzyliśmy atmosferę pełną radości, kreatywności i pasji do kodowania.

Zmagaliście się z algorytmami niczym szachiści na planszy – każdy ruch był przemyślany, a pomysły lśniły jak najjaśniejsze figury szachowe! Niektórzy z Was wspaniale radzili sobie w KODOWANIU NA DYWANIE, pokazując, że rywalizacja to świetna motywacja do nauki!

Wasza kreacja i zaangażowanie uczyniły tę imprezę wyjątkową i pełną niezapomnianych chwil! Mamy nadzieję, że to dopiero początek Waszej niesamowitej przygody w świecie programowania.

Nie możemy się doczekać następnych zajęć! Przygotujcie się na kolejne koderskie wyzwania i emocjonujące bitwy!

Resustytacja

16.10.2024 punktualnie o godzinie 12:00 w całym kraju przystąpiono do próby bicia rekordu.

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny dołączyli do ponad 1000 innych placówek.

Fundacja WOŚP po raz kolejny zorganizowała akcję bicia rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej

To część Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”.

C E L :

Popularyzacja nauki udzielania pierwszej pomocy wśród najmłodszych

Jak udzielić pierwszej pomocy skutecznie i bezpiecznie.

To ważna umiejętność, która może przydać się w najmniej spodziewanym momencie.

My już to wiemy, a Ty?

Brawo M Y!

Daliśmy radę !

Badminton

16.10.2024 r. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w zawodach badmintona w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży.

W grupie wiekowej dzieci młodszych, zarówno dziewczęta jak i chłopcy, zajęli II miejsca.

W grupie młodzieży starszej nasze reprezentantki zajęły II miejsce

Natomiast starsi chłopcy wygrali w swojej kategorii wiekowej i będą reprezentować miasto w półfinale wojewódzkim, który odbędzie się 23 października w Szkole Podstawowej nr 16.

Trzymamy kciuki za Miłosza C. z kl. 8b, Tymka K. i Stasia G. z kl. 7d.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom: Sarze B. z kl.8d, Sarze R. i Natalii K. z kl.7b, Julii R., Hani W. i Marysi J. z kl. 6a, Wiktorowi K. z kl.4b i Jakubowi Ł. z kl.6a.

Nowe sprawności

Mały Mistrz!

Co u nas słychać?

Dużo się działo!

Rozdaliśmy legitymację i pierwsze sprawności.

Rozpoczęliśmy testy sprawnościowe i zdobyliśmy kolejna sprawność: Rowerzysta, Rolkarz,

Jazda na hulajnodze!

I dalej działamy konsekwentnie do celu!

Cel: Zdobyć odznakę Małego Mistrza i świetnie się przy tym bawić!