Nasza szkoła od września przystąpiła do programu "Mały Mistrz" - zdrowie i sprawność młodych pokoleń. Jest to Ogólnopolski program wspierania aktywności fizycznej uczniów klas I-III. Uczniowie z pomocą nauczyciela wychowania fizycznego zdobywają wiedzę i umiejętności kształtujące ich rozwój fizyczny.

Rowerzysta, turysta, gimnastyk, tancerz, piłkarz, pływak...

lekkoatleta    rowerzysta 2    pikarz   pywak   narciarz

To tylko niektóre odznaki, jakie mogą zdobyć uczniowie w ramach programu "Mały Mistrz!. Twórcy programu podkreślają, że nie ma dzieci niezdolnych do sportu - każde dziecko ma potencjał, by zostać mistrzem w swojej dziedzinie. Każda z dostępnych sprawności dostarcza innych wyzwań i umożliwia zdobywanie różnych umiejętności, dzięki czemu każde dziecko ma szansę znalezienia czegoś dla siebie. Uczniowie po opanowaniu określonych sprawności i umiejętności ruchowych, otrzymują odpowiedni znaczek, który wlepiają do swojej legitymacji. Zdobywca kompletu sprawności otrzymuje tytuł Małego Mistrza".

Mały Mistrz!

Co u nas słychać?

Dużo się działo!

Rozdaliśmy legitymację i pierwsze sprawności.

Rozpoczęliśmy testy sprawnościowe i zdobyliśmy kolejna sprawność: Rowerzysta, Rolkarz,

Jazda na hulajnodze!

I dalej działamy konsekwentnie do celu!

Cel: Zdobyć odznakę Małego Mistrza i świetnie się przy tym bawić!