ROK SZKOLNY 2015/2016

Odznaka TURYSTY zdobyta !!!

Nasi najmłodsi Mali Mistrzowie poznali już i utrwalili znaki drogowe oraz zasady poruszania się po drogach.

9 października 2015r. uczniowie klas Ic i If wraz z nauczycielami pojechali na wycieczkę do Leśnego Dworu.  Dzieci wraz z leśniczym odbyły spacer po ścieżce edukacyjnej, podczas której dowiedziały się o tajemnicach lasu i pracy leśnika. Uczniowie poznali warstwową budowę lasu, dowiedzieli się wiele ciekawostek

TU001

TU002

TU003

TU004

ROK SZKOLNY 2014/2015

Odznaka TURYSTY zdobyta

9 października 2015r. uczniowie klas I c i I f wraz z nauczycielami pojechali na wycieczkę do Leśnego Dworu.  Dzieci wraz z leśniczym odbyły spacer po ścieżce edukacyjnej, podczas której dowiedziały się o tajemnicach lasu i pracy leśnika. Uczniowie poznali warstwową budowę lasu, dowiedzieli się wiele ciekawostek o zwierzętach i roślinności lasu. Podsumowaniem wycieczki było przyznanie uczniom odznak TURYSTY oraz ognisko, przy którym piekliśmy smaczne kiełbaski.

tu001

tu002