Rok szkolny 2022/2023

Proponujemy naszym dzieciom udział  w zajęciach pozalekcyjnych  :    

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA I UZDOLNIENIA
UCZNIÓW W KLASACH I-III

 

L.p.

Rodzaj prowadzonych zajęć pozalekcyjnych

Nauczyciel prowadzący

  

   Sala   

 

  Termin    

1.

  „Moja magiczna wyobraźnia”- innowacja plastyczna w Ic

 Marlena Górecka   12

 raz w miesiącu na zajęciach
z ed.  tech.

2.

 „Podróże małe i duże”- wirtualna podróż po świecie

 Marzanna Wróblewska

 środa

13.40-14.25

3.

 „Z angielskim w świat”- innowacja z języka angielskiego w klasie IIc

 Anita Jakubowska  13

 poniedziałek

11.45-12.30

4.

 „Zabawy matematyczne- liczba dnia”- innowacja matematyczna dla klasy Ia i Ib

 Wioletta Knapa-Przedborska  9,11

 na zajęciach

z ed. mat.

5.

 „Po prostu tańcz”- innowacja taneczna dla klasy IIb, IIIa, IIIc

 

Katarzyna Miszta

Anna Witczak

mała

s.g. 

 poniedziałek

13.40-14.25

6.

 „Łamigłówki mądrej główki”- rozwijanie uzdolnień matematycznych uczniów klas trzecich

 

 Anna Staszyńska   14

 środa 

14.35-15.20

7.

 „Let’splay with English”- nauka języka angielskiego
w oparciu o elementy dramy (klasa I)

  Agnieszka Kołodziejska- Lica  14

 środa

8.00-8.45

8.

 „Myślę, czuję, projektuję”  Anna Boczkowska  9

 czwartek

13.40-14.25

 9.  „Tabliczka mnożenia- królową liczenia dla uczniów klasy II a  Anna Pluto - Prondzińska   13

 piątek

8.00-8.45

10.  „Sprawne ręce mam, wszystko zrobię sam” kl. III d  Agata Andrzejczak

 czwartek

8.00-8.45

11. Koło plastyczne Wioletta Knapa-Przedborska 11

wtorek

13.40-14.25

12. Zajęcia sportowe klasy 1 Karolina Rolbiecka d.s.g.

czwartek

8.00-8.45

13. Zajęcia sportowe klasy 2 i 3 Karolina Rolbiecka d.s.g.

czwartek

8.55-9.40


ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE W KLASACH I-III

 

Lp.

Klasa

Nauczyciel prowadzący

 

     Sala        

 

       Termin

1.

 1a,1b,1c,1d

 Wioletta Knapa-Przedborska  11

 poniedziałek

14.35-15.20

2.

 2a,2c

 Anna Pluto-Prondzińska  13

 środa 

11.45-12.30

3.

 2b

 Katarzyna Miszta  8

 wtorek

14.35-15.20

4.

 3a,3d

 Agata Andrzejczak  13

 piątek

11.45-12.30

5.

 3b,3c

 Marzanna Wróblewska  1

 poniedziałek

14.35-15.20