Czerwiec jest ostatnim miesiącem przed wakacjami. W naszej świetlicy odbyło się wiele ciekawych i różnorodnych aktywności, które nie tylko dostarczały dzieciom radości, ale również przygotowywały je do bezpiecznych wakacji. Podczas zajęć świetlicowych przeprowadziliśmy rozmowy na temat zasad podróżowania oraz bezpieczeństwa nad wodą i w górach. Omawialiśmy również, jak zachowywać się w nowych miejscach i w różnych sytuacjach. Dzieci wykonywały prace plastyczne o tematyce wakacyjnej, które wprowadzały je w letni nastrój i rozwijały ich zdolności artystyczne.  Kontynuowaliśmy także zbiórkę nakrętek dla chorego Kuby w ramach akcji ,,Wkręć się w pomaganie”.

Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych, aktywnych i radosnych wakacji oraz niezapomnianych przygód!