Aktywna przerwa
Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny na każdej przerwie na dużej sali gimnastycznej odbywały się gry i zabawy rekreacyjne. Tym sposobem zaczynamy cykliczną przygodę z aktywnością naszych uczniów podczas przerw.
Dziękujemy serdecznie za Waszą aktywność!
Wiosna w bibliotece

Choć czasem pogoda nie rozpieszcza, do bibliotek klas 1-3 i 4-8 zawitała wiosna! Czytelnicy mogli również zapoznać się z wielkanocnymi tradycjami, oglądając wystawki tematyczne i rozmawiając o rodzinnych zwyczajach.

Laureaci konkursu

21 marca br. w Młodzieżowym Domu Kultury w Słupsku odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "TO, CO WAŻNE...".

Zwycięzcy:

OLIWIA CHMIELOWIEC lat 9 – WYRÓŻNIENIE

ZOFIA BODNAR lat 9 – WYRÓŻNIENIE

Marzannada

21 marca br. w Hali Gryfii w Słupsku odbył się finał sportowych igrzysk klas I-III szkół podstawowych „Marzannada”.

Zawody zorganizował Słupski Szkolny Związek Sportowy. Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce. Gratulacje dla zawodników i ich opiekunów.

Witajcie w Trójkowej Bajce

WITAJCIE W TRÓJKOWEJ BAJCE!

Był to niepowtarzalny DZIEŃ OTWARTY w naszej szkole!

21 MARCA o godzinie 17.00 Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku otworzyła drzwi dla przyszłych Pierwszoklasistów i ich Rodziców!

W tym dniu dzieci odbyły niesamowitą podróż z … Panem Kleksem! Zorganizowano fascynujące zajęcia w bajkowych komnatach. Dzięki zaklęciom Doktora Paj Chi Wo, przyszli uczniowie mogli poczuć magię doświadczeń.

✨Pan Kleks nogą ruszać potrafi,

więc skocznym krokiem wprowadził gości w świat tanecznej choreografii.

✨Fabryka piegów stała otworem, dlatego każda twarz stała się fantastycznym wzorem.

✨Wspólne kleksy robiono -wyobraźnię poruszono.

✨Zabawa była nie bez kozery, uczniowie pod okiem Kleksa uprzędli litery!

✨Balonologia popularnością się cieszyła, bo zebranym radości dostarczyła.

✨W holu dużej szkoły każdy był wesoły.

Goście wzięli udział w lekcji MAGIC ENGLISH oraz w kleksowej loterii rozmaitości.

✨Na koniec Ambroży zaprosił zebranych na słodki poczęstunek i z lemoniady trunek.