21 czerwca 2024 roku to dzień rozpoczynający upragnione przez uczniów wakacje. Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 dla klas I-III odbyła się o godzinie 9:00 , dla klas IV - VII o godzinie 10:00, natomiast pożegnanie absolwentówna o godzinie 12:00 w sali gimnastycznej. Zgromadzeni uczniowie wraz z rodzicami, dyrekcją szkoły oraz nauczycielami odśpiewali hymn narodowy. Pani Dyrektor Marzena Wolska wygłosiła przemówienie pełne dumy z osiągnięć swych uczniów, a także zwróciła się z podziękowaniami do rodziców. Szczególne wyrazy uznania za wieloletnią pracę oraz serce włożone w edukację otrzymała Pani Wicedyrektor Katarzyna Grabowska w ramach zakończenia kariery zawodowej. Głos zabrała również Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Magdalena Staciwa. W części oficjalnej Pani Dyrektor wręczyła nagrody oraz dyplomy uczniom za ich wyróżniającą się postawę w dziedzinie edukacji.

W dniu dzisiejszym uczniowie klas I-III uczestniczyli w wyjątkowym międzynarodowym świecie edukacji na świeżym powietrzu - Dniu Pustej Klasy.

sl.gif

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

KLASY I- III GODZINA 9.00

KLASY IV - VII GODZINA 10.00

KLASY VIII - GODZINA 12.00

Bal klas ósmych
Poloneza czas zacząć - tak ósmoklasiści rozpoczęli swój bal, który odbył się 7 czerwca.
Uczniowie i zaproszeni goście bardzo dobrze się bawili.
Bal był udany. Dziękujemy Rodzicom, którzy zorganizowali nam imprezę i czuwali nad jej przebiegiem

Sukces uczniów w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

W tegorocznej edycji Wyróżnienie otrzymali:

Wojciech Łangowski, z klasy 2a
Piotr Koglin-Blazer, z klasy 2a