WYCIECZKA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO „O”

I KLASY I G DO PAPROT

Dnia 16 czerwca 2015 r. dzieci z oddziału przedszkolnego „O” i z klasy I g naszej szkoły wybrały się do Wioski Labiryntów w miejscowości Paproty. Od kilku lat działa tam prężnie gospodarstwo edukacyjne "W labiryntach".

Na terenie „paprockiego gospodarstwa” czekało na nas dużo atrakcji. Dużą frajdę sprawiło nam układanie labiryntów z drewnianych klocków według wzoru oraz rozwiązywanie licznych zagadek. Jednak najwięcej radości mieliśmy z puszczania potężnych baniek wodnych i przeciągania liny. Dużo śmiechu dostarczyły nam też gry terenowe, zabawa w terenie, lesie i na mokradłach, labiryntowa wieża oraz przyjazne psiaki. Miłym zaskoczeniem były przygotowane dla nas przez animatorów pieczone kiełbaski.

To był dzień pełen wrażeń! Do szkoły wróciliśmy bardzo zadowoleni i chętnie wrócilibyśmy tam ponownie!