21 listopada  przypadał Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień
- niezwykle wartościowe i piękne święto.
🤩 Piękne, bo zachęca nas do bycia miłym i otwartym na drugiego człowieka.
🤩 Wartościowe, bo jest okazją do poruszenia w czasie lekcji tematu szacunku i życzliwości w stosunku do innych.
W dniach 21-25 listopada zorganizowaliśmy w naszej szkole
T Y D Z I E Ń
Ż Y C Z L I W O Ś C I
Wolontariusze z klasy 4a, 4b oraz 8c i 8f umilili nam ten czas 💚 Również oni byli odpowiedzialni za dekorację szkoły 🫶
Warto było zatrzymać się na chwilę, przeczytać i zastanowić nad sentencjami, które skierowaliśmy do Was 🤩
Co się działo? 😋
Dzieliliśmy się uśmiechem i życzliwym gestem! Wolontariusze rozdawali życzliwe akcenty.
Przygotowaliśmy kartki z życzeniami i pozdrowieniami dla koleżanek, kolegów i nauczycieli. 📝✏️💌✉️
„Zerwij, wykonaj, podaj dalej” 💚
Na szkolnym korytarzu przygotowane były przez wolontariuszy karteczki do oderwania.
Każdy, kto zerwał karteczkę, wykonywał zadanie i podawał wyzwanie wybranej przez siebie osobie.
W ten sposób akcja nabierała szerszego zasięgu. Życzliwe gesty integrowały całą społeczność – a przecież o to właśnie chodziło!
Działanie integrujące klasę:
🤝🤝🤝🫶🙌👌👋
Na lekcji wychowawczej robiliśmy plakaty  promujące życzliwość wśród ludzi. Wywiesiliśmy je na drzwiach naszych sal, aby wszyscy mogli je obejrzeć 😍
Babeczkowy zawrót głowy
              🧁🧁🧁🧁
Słodkim zakończeniem Tygodnia Życzliwości była
sprzedaż babeczek.
Mamy nadzieję, że dobrze się z nami bawiliście.
Wolontariusze 😘