Zgodnie z hasłem tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Żyj zdrowo, w zdrowym świecie” uczniowie starszych klas uczestniczyli w akcji pt. POMAGANIE = HASEŁ O ZDROWIU ODKRYWANIE. Zadanie polegało na rozwiązaniu quizu o tematyce zdrowotnej oraz krzyżówki, przygotowanej przez wolontariuszy Szkolnego Koła PCK. Chętni mogli również rozwiązywać inne łamigłówki i poćwiczyć spostrzegawczość w wykreślankach słownych.

Uczniowie, którzy wykazali się największą wiedzą na temat zdrowego stylu życia:

Magdalena Krzos, Maja Zarzycka, Jakub Szczęsny oraz Adam Nowak.

Na wyróżnienie zasługują również: Victoria Modrzewska, Zuzanna Wójtowicz, Laura Lendzion, Michał Lewandowski, Oliwia Jadłowska i Julian Lanz.

Zwycięzcy i wyróżnieni zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. Wszystkim uczestnikom zabawy dziękujemy za udział i życzymy samych zdrowych nawyków.

Szkolne Koło PCK