Tegoroczna akcja promująca konstruktywne i bezpieczne korzystania z sieci Internet przez dzieci i młodzież została zainaugurowana 7 lutego wystawą prac uczniów klas 4 – 8. Na niej można odnaleźć zasady bezpiecznego poruszania się w Sieci oraz skutki ich nieprzestrzegania. Ciekawe projekty uczniowskie to efekt aktywnej pracy młodzieży podczas lekcji informatyki. Wśród prac można podziwiać pomysłowo wykonane plakaty, ale również niepowtarzalne, przestrzenne prace. Podczas trwania tegorocznej akcji związanej z bezpieczeństwem w Sieci został ogłoszony konkurs na logo szkolnej akcji o tej tematyce. I tu uczniowie również popisali się kreatywnością. Najciekawsze prace można podziwiać na szkolnym korytarzu przy sali informatycznej.
Miejmy nadzieję, że działania te przyczynią się do tego, że wszyscy będziemy czuli się bezpieczniej w cyberprzestrzeni.