STOWKA

* PROCEDURY KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI W OKRESIE PANDEMII więcej

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Od września szkolna stołówka rusza z nową ofertą dań obiadowych i drugich śniadań.
W ustawionych automatach można nabyć świeże kanapki (przygotowywane na miejscu), wodę mineralną i soki butelkowane oraz batoniki zbożowe, spełniające wymogi rozporządzenia Ministra Zdrowia.

Dwa automaty są ustawione w stołówce, w dużym budynku, trzeci – w małym budynku szkoły. Cennik obiadów w załączeniu.

Ceny obiadów na rok szkolny 2022/2023:

OD 01.09.2022 r.

- obiad mały w abonamencie - 12,00 zł
- obiad duży w abonamencie - 15,00 zł
- II danie w abonamencie - 13,00 zł
- obiad duży jednorazowo - 17,00 zł
- II danie duże jednorazowo - 15,00 zł

Obiady małe dostępne będą tylko w miesięcznym abonamencie.
Przyjmujemy płatności kartą.
Wpłaty na obiad przyjmujemy w godzinach 7.30 - 15.30 w stołówce szkolnej lub po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym w innym terminie.

Przy pierwszym wykupie abonamentu osobiście rodzic otrzymuje niezbędne dane potrzebne do zalogowania się w aplikacji "Jem w szkole". Kolejnych płatności można dokonać przez aplikację oraz w razie nieobecności odwołać posiłek ( do godz. 9.00)
W raze pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 609 810 270 lub 601 997 622 (Małgorzata Błaszczyk)

Za chip obiadowy pobierana jest kaucja zwrotna 5 zł.