ROK SZKOLNY 2015/2016

Kolejna zdobyta sprawność za nami :) saneczkarz

Mali Mistrzowie dzięki sprzyjającej pogodzie mogli wyjść na dwór. Uczniowie uczestniczyli w różnych zabawach na śniegu, poznały zasady bezpiecznej jazdy na sankach pojedynczo i parami.  Wszyscy wspaniale się bawili, wrócili do szkoły zadowoleni i z pięknymi rumieńcami na twarzy. Z pewnością powtórzymy takie zajęcia!!!

SANE001

SANE002

SANE003

SANE004

SANE005

SANE006

ROK SZKOLNY 2014/2015

MAŁY MISTRZ - SANECZKARZ, NARCIARZ, ŁYŻWIARZ

Z powodu braku śnieżnej zimy pierwszoklasiści  zdobywali sprawność Saneczkarz – Narciarz - Łyżwiarz w sposób nietypowy.  W sali gimnastycznej odbywały się najważniejsze i zarazem najciekawsze części zajęć w zdobywaniu kolejnej odznaki. Zabawy i ćwiczenia z nietypowymi przyborami zawsze są atrakcyjne, więc nic dziwnego, że i tym razem  sprawiły dzieciom wiele radości. Naśladowaliśmy jazdę na łyżwach, na sankach oraz grę w hokeja za pomocą kija do unihokeja i woreczka gimnastycznego. Skupienie potrzebne do opanowania przyborów spodobało się wielu pierwszakom.  Kolejna odznaka została zdobyta!!!

san001

san002