23 czerwca 2023 roku po miesiącach wytężonej pracy, nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 11.00 w sali gimnastycznej odbyło się zakończenie roku szkolnego 2022/2023 dla uczniów klas I-III. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu narodowego. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły Pani Marzena Wolska oraz przewodnicząca Rady Rodziców Pani Magdalena Staciwa. Później nastąpiło wręczenie nagród i dyplomów uczniom wyróżniającym się swoją postawą.

W bieżącym roku szkolnym Czytelnikami Roku zostali:

- Jan Pluto-Prondziński z klasy IIc

- Jan Iwanowski z klasy IIId.

W każdej klasie został wybrany MISTRZ SAVOIRE-VIVRE, tzn. taki uczeń lub uczennica, którzy znają i przestrzegają reguły grzeczności, odznaczają się wysoką kulturą osobistą, okazują szacunek wszystkim dzieciom i pracownikom szkoły.

Tytuł ten w poszczególnych klasach otrzymali:

Ia – Dawid Roszkowski

Ib – Pola Baraniecka

Ic – Jan Parchoniuk

Id – Lila Szabała

IIa – Zofia Bodnar

IIb – Urszula Ptaszek

IIc – Lena Głowińska

IIIa – Michalina Kulińska

IIIb – Izabela Bąkowska

IIIc – Anna Kaliszewska

IIId – Sofiia Nosenko

Mistrz Frekwencji – to uczeń, który ma na swoim koncie najwyższą frekwencję. Tytułem tym w pionie klas I-III zostało uhonorowanych 11 uczniów. Są to:

Ia – Maja Soroka

Ib – Pola Baraniecka

Ic – Franciszek Godlewski

Id – Patrycja Kublik

IIa – Adam Gubko

IIb – Przemysław Owczarek

IIc – Jakub Firgolski

IIIa – Julia Zaręba

IIIb – Alex Mulawa

IIIc – Milena Grzywnowicz

IIId – Mateusz Trubacz

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród i upominków.

Podziękowania zostały również złożone Rodzicom uczniów klas III za ogromne trzyletnie zaangażowanie się w pomoc wychowawcy oraz działalność na rzecz placówki. Były także specjalne podziękowania od dyrekcji szkoły dla Rodziców za ich niezwykły wkład w modernizację pomieszczeń szkolnych.

Po spotkaniu w sali gimnastycznej uczniowie po raz ostatni spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie odebrali swoje świadectwa promocyjne.

Zakończenie roku szkolnego to czas refleksji, ale także radości i nadziei na przyszłość. Dziękujemy za ten piękny rok, który mogliśmy wspólnie przeżyć. 🥳 Niech upragnione wakacje przyniosą wszystkim zasłużony odpoczynek i same słoneczne chwile.

Miłego i bezpiecznego wypoczynku!

Do zobaczenia we wrześniu.