11 października 2023 r. miało miejsce niezwykle ważne dla życia szkoły wydarzenie - odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie klas pierwszych. Ten szczególny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. Pierwszaki w obecności rodziców, dyrekcji oraz pracowników pokazały, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Tym samym zdały egzamin na prawdziwego ucznia. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali, było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Pania Dyrektor Szkoły Panią Marzenę Wolską. Pierwszaki przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz sumiennie wypełniać swoje obowiązki. Rodzice pierwszoklasistów również dokonali aktu ślubowania, gdzie obiecali poświęcać czas i uwagę swoim dzieciom, doceniać w nich to, co najlepsze i zawsze pamiętać, że dziecko jest unikalnym darem.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy dużo sukcesów.