Przez kolejne dwa czwartki, 9 i 16 listopada, nasi uczniowie rywalizowali w zawodach tenisa stołowego w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. W roczniku dzieci młodszych dziewczęta  zajęły III miejsce a chłopcy  IV. Jeśli chodzi o rocznik starszy, dziewczęta zajęły III miejsce, natomiast chłopcy byli blisko zwycięstwa całego turnieju, ulegli minimalnie zespołowi z SP4, zajmując tym samym II miejsce . Skład drużyn: Martna Griechen kl.5b, Sara Raubo kl. 6b, Filip Luhm kl. 4a, Igor Gołaszewski kl.6d, Sara Bogdanowicz kl.7d, Hania Brac kl.8b, Samuel Zaremba kl.8b, Marek Żołecki kl.7e i Staś Burda kl.7e.
Gratulacje dla wszystkich zawodników za ogromne zaangażowanie w treningi, serce do walki i godną postawę sportowca.