21 czerwca 2024 roku to dzień rozpoczynający upragnione przez uczniów wakacje. Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 dla klas I-III odbyła się o godzinie 9:00 , dla klas IV - VII o godzinie 10:00, natomiast pożegnanie absolwentówna o godzinie 12:00 w sali gimnastycznej. Zgromadzeni uczniowie wraz z rodzicami, dyrekcją szkoły oraz nauczycielami odśpiewali hymn narodowy. Pani Dyrektor Marzena Wolska wygłosiła przemówienie pełne dumy z osiągnięć swych uczniów, a także zwróciła się z podziękowaniami do rodziców. Szczególne wyrazy uznania za wieloletnią pracę oraz serce włożone w edukację otrzymała Pani Wicedyrektor Katarzyna Grabowska w ramach zakończenia kariery zawodowej. Głos zabrała również Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Magdalena Staciwa. W części oficjalnej Pani Dyrektor wręczyła nagrody oraz dyplomy uczniom za ich wyróżniającą się postawę w dziedzinie edukacji.

W pionie klas I-III tytuł Czytelnika Roku zdobyła Matylda Stachurska z klasy III b

Dwóch uczniów z Ukrainy zostało nagrodzonych za przyswojenie języka polskiego oraz nawiązywanie relacji z rówieśnikami:

IIa – Aliia Dobrianska

IIIa – Vadim Babenko

Docenieni zostali także uczniowie reprezentujący wysoki poziom kultury osobistej, wyróżniający się dobrymi manierami, czyli MISTRZOWIE SAVOIRE-VIVRE:


Ia -  Aleksander Kiełb
Ib - Anastasiia Mykhailenko
Ic - Mykyta Zhabenko
Id - Laura Reut
IIa - Emilia Nowak
IIb - Allia Dobrianska
IIc - Jan Parchoniuk
IId - Lila Szabała
IIIa - Pola Pożdał
IIIb - Zofia Gregorek
IIIc - Jakub Firgolski

Tytuł MISTRZA FREKWENCJI z każdej klasy otrzymali uczniowie z najwyższym poziomem obecności:

1a- Julia Tomczak
1b- Nikodem Drążkowski
1c- Alan Burak
1d- Maria Hendrich
2a- Nadia Grzywnowicz
2b- Liliana Kluzik
2c- Franciszek Godlewski
2d- Wojciech Cywiński
3a- Borys Roman
3b- Matylda Stachurska i Przemysław Owczarek
3c- Michał Karpicz

Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za upominki.

Po części oficjalnej uczniowie udali się wraz z wychowawcami do klas, gdzie otrzymali świadectwa i wspólnie podsumowali kolejny rok nauki. Życzymy słonecznych wakacji pełnych promiennych uśmiechów. Do zobaczenia we wrześniu !

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KLASACH IV - VII

 

POŻEGNANIE KLAS 8